Крім функціональних і накопичувальних оновлень Windows в Windows 10 також відповідає за встановлення драйверів для дисплея, аудіо, Bluetooth і підключених пристроїв.

Для більшості користувачів апгрейд відбувається гладко, однак в деяких випадках виникають проблеми. Після виходу Windows 10 May 2020 Update (версія 2004) 27 травня нинішнього року деякі виробники електроніки, зокрема Asus, оновили свої драйвери дисплея для кращої підтримки нової ОС, чим спровокували головний біль у ряду користувачів. На деяких системах процес оновлення драйвера дисплея зупинявся на середині з повідомленням про помилку.

Згідно скаргами користувачів на форумі Microsoft, служба Windows Update продовжує пропонувати нову версію драйвера, навіть якщо вона вже була успішно встановлена, і процес інсталяції перетворюється в нескінченну петлю.

Крім іншого, на деяких системах оновлення до Windows 10 May 2020 Update призводить до збою в роботі OneDrive. Зокрема користувачі скаржаться на неможливість отримати доступ до синхронізованим з OneDrive файлів. За їх словами, якщо перед встановленням Windows 10 May 2020 Update вони синхронізували свої файли з хмарним сховищем, то після встановлення вони не можуть отримати до них доступ. Деякі користувачі також скаржаться на те, що після апгрейда сервіс перестає працювати. Microsoft вже почала випуск тимчасового виправлення для цієї проблеми.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.