Twitter працює над новими реакціями “за” та “проти” щодо твітів, що супроводжують звичайні варіанти ретвітів та відповідей. Twitter підтвердив, що тестував цю функцію для невеликої групи користувачів на iOS, і вона вже була помічена за кількома твітами від користувачів, які входять до групи тестувальників. Про це пише The Verge.

Twitter пише, що користувачі iOS можуть бачити  голосування “за” та “проти” в декількох різних стилях (стрілки вгору і вниз, значок серця і стрілка вниз, і значки великих пальців вгору і вниз) і що  компанія тестує цю функцію, щоб “зрозуміти типи відповідей, які Ви можете знайти нижче, щоб ми могли попрацювати над способами показати більше з них “. На даний момент  функція голосування не є загальнодоступною.


Незважаючи на те, що Twitter не сказав, чи планує додавати голосування “за” і “проти” постів чи коментарів як постійну функцію (або як голосування впливає на те, що Ви бачите у своєму каналі), є чіткі паралелі з Reddit, який має можливість проголосувати “за” і “проти”,  а також функції виділення улюблених відповідей в основній темі, відповідей та публікацій у підтемах. У Twitter зазначають, що наразі голосування за і проти не впливають на порядок твітів.

У минулому Twitter забавлявся іншими видами взаємодій у твітах, включаючи реакції, які імітували реакції емодзі, які Facebook використовує для публікацій у Facebook та повідомлень Messenger. Кейвон Бейкпур, провідний  розробник Twitter, також заявив, що компанія планувала попрацювати з такими нововведеннями минулого року, заявивши, що ця функція є “чимось, що ми вивчаємо” у відповідь на твіт користувача.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.