Користувачі WhatsApp незабаром можуть мати більше контролю над своїми налаштуваннями конфіденційності. Платформа обміну повідомленнями перевіряє можливість налаштування видимості стану “був востаннє” на основі вибору між контактами. Про це пише PC Magazine.

Наразі людям доводиться копатися у своїх налаштуваннях, щоб вимкнути функцію, яка показує іншим контактам, коли и востаннє були в мережі. Вибір має 3 категорії: “Усі”, “Мої контакти” та “Ніхто”, і не передбачено винятків для осіб, таких як члени сім’ї або близькі друзі.

Як пишуть інсайдери, у останній бета-версії програми, здається, є опція у вищезгаданому меню, яка називається “Мої контакти, окрім…”, яка дозволить користувачам блокувати певних людей у ​​перегляді Вашої останньої активності у WhatsApp. На основі знімка екрана iOS-версії додатків можна сказати, що  функція працює в обидві сторони, перешкоджаючи перегляду активності і тих контактів, які  встановили обмеження щодо Вас.

В іншому випадку ця функція доступна лише тоді, коли Ви вирішуєте, хто може додати Вас до груп і хто може бачити ваш статус. Немає інформації про те, чи буде вона також доступний у налаштуваннях “Фотографії профілю” та чи WhatsApp також працює над цим у версії для Android.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як стерти свій пристрій Android і скинути його до заводських налаштувань. ІНСТРУКЦІЯ

Як встановити Windows 10 з USB-накопичувача? ІНСТРУКЦІЯ

Топ найкращих хаків реєстру для Windows 10. ПОРАДИ

Як подбати про безпеку смартфона Вашої дитини? ІНСТРУКЦІЯ

Як підготувати комп’ютер, планшет або телефон перед його продажем? ПОРАДИ

Небезпечний WhatsApp: шахрайства, загрози і ризики безпеки в месенджері

PDF-файли зручні для розповсюдження документів, тому що вони однаково виглядають у всіх операційних системах та текстових редакторах, а також – коли документ треба роздрукувати. Як правило, Ви створюєте документи за допомогою іншого додатка, а потім конвертуєте їх у PDF.  Як конвертувати документ Microsoft Word у формат PDF? Про це читайте у статті.

До речі, ви вже можете дізнатись, як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11. У новій ОС формат ZIP-файлу стискає дані та зменшує їх кількість, що прискорює передачу файлів та економить місце на диску. Ви також можете використовувати стиснення ZIP для об’єднання декількох файлів в один компактний пакет. Ось як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11.

Зверніть увагу, під час пандемії більшість заходів була скасована або перенесена на онлайн-платформи. Через це досить популярними стали трансляції в Інтернеті, а разом з ними з’явились й нові ризики для безпеки особистих даних. У зв’язку з цим спеціалісти підготували поради, які допоможуть захистити Вас та Ваші пристрої під час відвідування стрімінгових сервісів.

Деякі смартфони відходять від відбитків пальців і використовують розпізнавання обличчя як  більш надійний засіб забезпечення біометричної безпеки. Якщо у Вас є телефон Samsung Galaxy, Ви, ймовірно, можете використовувати як відбитки пальців, так і розпізнавання обличчя, щоб увійти у телефон.