WhatsApp наближається до впровадження наскрізних зашифрованих резервних копій для користувачів Android, про що повідомляє PC Magazine

Зокрема, 16 липня вже вийшла бета-версія WhatsApp для Android версії 2.21.15.5 з підтримкою зашифрованих резервних копій на Google Drive. Вона вже доступна на Google Play Beta.

WhatsApp заявив в оновленні довідкового центру, що використовує наскрізне шифрування для захисту “повідомлень, фотографій, відео, голосових повідомлень, документів, оновлення стану та дзвінків” під час їх передачі. Компанія також заявила, що файли резервних копій, збережені на Google Drive або iCloud, не шифруються, незважаючи на те, що  це полегшує комусь доступ до інформації, яку вони містять.

WhatsApp тестував зашифровані хмарні резервні копії для своїх додатків для Android та iOS у березні. Тепер, здається, ця функція починає бути доступною для спільноти бета-тестерів Android.

Повідомляється, що ця функція пропонує два варіанти захисту резервних копій: створений користувачем пароль або 64-символьний ключ, обмежений цифрами (0-9) та малими літерами (a-f). Важливо зберігати цю інформацію в безпечному місці, тому що якщо пароль або ключ забуті, WhatsApp не зможе відновити доступ до зашифрованої резервної копії.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.