Наступна версія Windows 10 буде доступна цього або наступного місяця, а також внесе деякі зміни в параметри безпеки, які здивують багатьох. Компанія Microsoft буде сприяти тому, щоб користувачі перестали використовувати паролі та почали використовувати PIN-коди.

Віце-президент корпорації Microsoft Юсуф Мехді 10 березня ц.р. заявив, що понад мільярд людей користуються Windows 10. Коли 24 березня Microsoft оголосила, що призупиняє всі необов’язкові оновлення безпеки для Windows 10 з травня 2020 року, це здивувало деяких користувачів. Однак, щоб ще більше шокувати, наступне оновлення Windows 10, відоме як 20H1 або 2004, буде пропонувати Вам замінити паролі на PIN-коди, пише Forbes.

Оновлення Windows 10 20H1, ймовірно, принесе цілий ряд функцій, які впливають на все: від Cortana до підключення Bluetooth та вдосконалення для Notepad. Проте найбільш хвилюючим фактом залишається те, що Microsoft продовжує свій розвиток, але без паролів для всіх користувачів.

Інсайдерські примітки для Windows 10 20H1 Build 18936 містять детальну інформацію про те, як буде виглядати вхід без паролю у акаунт Microsoft на різних пристроях.
Компанія обіцяє покращити безпеку та забезпечить більш простий вхід за допомогою нового додатка налаштувань.

“Ми спростимо вхід, підключимо всі облікові записи Microsoft на сучасну багатофакторну автентифікацію за допомогою системи Hello Hello Face, Fingerprint або PIN-код і таким чином усунемо паролі”, – йдеться в документації Microsoft.

Вимога щодо використання входу в систему Windows Hello для облікових записів Microsoft буде рекомендованою опцією.

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Нагадаємо, Microsoft випустила позапланове оновлення для Windows 10 з метою виправити баг, що викликає проблеми з підключенням до інтернету через VPN. Однак, як виявилося, виправлення також викликає проблеми з підключенням до Інтернету, але тепер вже через Wi-Fi.

Також сьогодні більшість працівників компаній, учні, студенти та викладачі знаходяться на вимушеній самоізоляції через загрозу інфікування COVID-19. Саме тому популярними стали додатки, які дозволяють спілкуватися за допомогою відео в режимі реального часу.

Зверніть увагу, що під час пандемії коронавірусу кіберзлочинці активізували та оновили різноманітні схеми шахрайств. Найчастіше спекулюють на товарах індивідуального захисту, розповсюджують фейки, здійснють СМС-розсилку та телефонують, щоб виманити Ваші персональні дані та кошти.

Ймовірно, мало людей будуть заперечувати проти збору певних даних для відстеження інфікованих людей, якщо це допоможе зупинити поширення вірусу. Однак, крім очевидної користі від використання технологій, існують і ризики для цифрової конфіденційності громадян.

Усіх цікавить, чи можна опускати в воду смартфон без захисту від води. Насправді ж, навіть якщо телефон захищений від води, все одно не варто лізти з ним у воду.