Компанія вдвічі скоротить час, протягом якого користувачі LTSC можуть не встановлювати функціональні оновлення Windows 10.

Microsoft вирішила скоротити термін підтримки життєвого циклу Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Channel (LTSC) з десяти до п’яти років.

Microsoft радить користувачам, які хочуть використовувати на своїх пристроях одну і ту ж версію Windows протягом багатьох років (понад п’ять), перейти на випуски Windows 10 IoT Enterprise LTSC (виконавчі еквіваленти випусків Enterprise), для яких термін підтримки як і раніше залишиться десять років . Зміни в життєвому циклі LTSC вступлять в силу з другої половини 2021 року, коли планується запуск наступних версій IoT і Enterprise LTSC (швидше за все, позначених як 21H2).

“Сьогодні ми оголошуємо, що такі версії Windows 10 Enterprise LTSC і Windows 10 IoT Enterprise LTSC будуть випущені в другій половині (H2) календарного 2021 року. Життєвий цикл клієнта Windows 10 LTSC зміниться на 5 років відповідно до змін у наступній безстроковій версії Office. Зверніть увагу, що термін підтримки життєвого циклу Windows 10 IoT Enterprise LTSC становить десять років; це зміна оголошується тільки для Office LTSC і Windows 10 Enterprise LTSC”, – повідомив старший директор із продуктів Microsoft 365 Джо Лурі .

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.