Вчені Японського національного інституту інформаційних та комунікаційних технологій (NICT) побили рекорд передачі даних в Інтернеті, перемістивши дані зі швидкістю 319 Тбіт/с, що майже вдвічі перевищує останній рекорд швидкості, який вони ж встановили в серпні 2020 року. За такої швидкості Ви можете завантажити понад 7000 фільмів високої чіткості за 1 секунду. Про це повідомляє Engadget.

Для цьго вчені змінили практично всю будову лінії передачі – це включало зокрема, модернізацію оптоволоконної лінії чотирма сердечниками замість одного у кожній лінії та збільшення потужності лазера. Кабель також не проходив по дну океана або під землею –  для імітації відстані 1864 милі вчені використовували кабель, намотаний на велику котушку.

Як і слід було очікувати на передовій швидкісного Інтернету, оновлення до цієї можливості може бути надзвичайно дорогим (хоча б тому, що треба замнювати всі старі кабелі на нові, щоб добитися збільшення швидкості на всіх етапах) – хоча чотирьохжильний оптоволоконний кабель повинен працювати з існуючою інфраструктурою.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.