Сервіс для відеоконференцій Zoom розповів докладніше про терміни впровадження наскрізного шифрування (E2EE) для дзвінків.

Згідно з планами розробників, нововведення стане доступним користувачам наступного тижня, повідомляє SOMAG News.

У блозі представники компанії пишуть, що E2EE дозволить генерувати індивідуальні ключі шифрування, які будуть використовуватися для захисту аудіо- та відеодзвінків.

Ці ключі будуть зберігатися локально і не потраплять на сервери Zoom. Іншими словами, навіть розробники не зможуть отримати доступ до зашифрованих дзвінків.

Щоб скористатися новою функцією із захисту, користувачам треба буде наступного тижня оновити додаток Zoom, після чого активувати E2EE в налаштуваннях облікового запису.

Захищені наскрізним шифруванням дзвінки будуть підтримувати до 200 учасників, при цьому вони будуть доступні як платним користувачам, так і безкоштовним облікових записам.

Радимо звернути увагу на поради, про які пише Cybercalm, а саме:

Як виявити шахрайство з технічною підтримкою та уникнути його? Поради

Як за допомогою командного рядка швидко відкрити програми?

Як виявити підозрілий електронний лист і не шукати на гачку до спамерів? – ІНСТРУКЦІЯ

Що таке ризиковане ПЗ, як його уникнути, виявити та видалити. Поради

Що робити, якщо Ви купуєте під фішинг-атаку? Поради

Як надсилати список з іншої адресою відправника в Outlook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як безпечно зберігати файли на Google Диску? Поради

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнатися в статтях,  як достатньо за допомогою зловмисного програмного забезпечення?

До речі,  ціноутворення Інтернету в 15 країнах  здійснюється завдяки американським технологіям.

Цікаво знати, що створюється створення знімка екрана на телефоні або планшеті Android через вашу модель. Однак, за допомогою зручної програми  Ви можете зробити знімок екрана, просто торкнувшись задньої панелі пристрою .

Також стало відомо, що вірус Covid-19 може  залишатись небезпечним на таких поверхнях, як екрани смартфонів  набагато довше, ніж раніше.

Оновлення watchOS 7 для Apple Watch представило нову функцію для всіх, хто турбує гігієну рук під час пандемії COVID, – відстеження миття рук. Як її знайти, читайте у статтях.