Банківська і фінансова організація UniCredit повідомила про витік персональних даних близько 3 млн клієнтів. Вся інформація, яка містила імена, номери телефонів, адреси електронної пошти, зберігалася в одному файлі, створеному в 2015 році.

Незважаючи на те, що UniCredit обслуговує клієнтів у всьому світі, витік торкнувся тільки італійських користувачів. За словами компанії, фінансова інформація і облікові дані клієнтів не були скомпрометовані.

Компанія почала внутрішнє розслідування цього інциденту і повідомила в правоохоронні органи.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли UniCredit зіткнувся з витоком даних. У жовтні 2016 і липні 2017 року італійський банк став жертвою двох кібератак, які торкнулися близько 400 тисяч клієнтів.

UniCredit Group – італійська компанія, одна з найбільших фінансових організацій, географія якої охоплює 22 країни Європи і ще 27 країн світу. У Центральній і Східній Європі має найбільшу міжнародну банківську мережу.

42 рекламні програми знайшли у Google Play Маркеті, які поряд з наданням обіцяного функціоналу, такого як завантаження відео, гри чи радіо відображають рекламу та збирають інформацію про пристрій жертви. Шкідливі додатки були завантажені понад вісім мільйонів разів.

Samsung випустила оновлення, покликане усунути проблему з датчиком відбитків пальців в Galaxy S10 і Note 10, адже у лінійці флагманських пристроїв Galaxy була виявлена серйозна проблема з безпекою. Як виявилося, датчик відбитків пальців є абсолютно марним, оскільки обійти його може будь-хто за допомогою лише дешевої захисної плівки.

VPN- провайдер NordVPN зазнав кібератаки, що дозволило хакеру переглядати клієнтський трафік, що протікає через фінський VPN-сервер. Однак компанія не перехоплювала жодних облікових даних входу в мережу, тому не змогла точно ідентифікувати хакера.

Атака Cache Poisoned Denial of Service (CPDoS) дозволяє змусити сайт, який піддається атаці, замість легітимного контенту відображати для більшості користувачів сторінку з помилкою. Проблема зачіпає системи кешування на зразок Varnish, а також популярні мережі доставки контенту (CDN), зокрема Amazon CloudFront, Cloudflare, Fastly, Akamai і CDN77.

Новий бекдор, націлений на Microsoft SQL (MSSQL), поширювала відома група кіберзлочинців Winnti. Зловмисники активні щонайменше з 2012 року та відомі атаками на ланцюг постачання ігрової індустрії. Загроза може приховано підключатися до будь-якого облікового запису MSSQL за допомогою спеціального пароля, при цьому автоматично приховувати з’єднання від журналів.