Браузер вилітає випадковим чином, і користувач просто бачить робочий стіл. Іноді система надсилає повідомлення про аварійне завершення Google Chrome. Користувачам не вдається закрити браузер, не працюють деякі вкладки і розширення.

Закономірності виявленої помилки браузера постраждалі поки не виявили. Експерти прийшли до висновку, що проблема виникає на останній версії Chrome 90 для Windows 10 і у деяких користувачів Linux, при цьому нова версія браузера для macOS продовжує функціонувати коректно.

Google опублікувало рішення виявленої проблеми:

21 травня ми почали отримувати повідомлення про несподівані збої Chrome для деяких користувачів Windows і Linux. Провівши розслідування, ми визначили основну причину і випустили оновлення, що усуває проблему.

Щоб отримати оновлення для Chrome і усунути проблеми необхідно виконати всього три кроки:

  • Закрити всі вікна Chrome.
  • Перезапустіть Chrome і залиште його відкритим близько 5 хвилин, навіть якщо він не працює.
  • Через 5 хвилин вийти і перезапустити Chrome.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.