Агентство при Міністерстві оборони США зазнало великого витоку даних, що торкнулося особистої інформації деяких військовослужбовців. Хакери викрали номери соціального страхування, імена та інші особисті дані, повідомив представник відомства 20 лютого ц.р.

Агентство оборонних інформаційних систем, або DISA, несе відповідальність за забезпечення ІТ-підтримки під час виконання певних місій, а також забезпечення комунікацій Білого дому, повідомляється на веб-сайті відомства.

Прес-секретар Міністерства оборони Чарльз Прічард підтвердив, що у четвер було встановлено, що агентство виявило витік особистої інформації з системи, в якій вона розміщена, і що воно про це повідомляє постраждалих осіб, пише Cnet.

Порушення безпеки торкнулося десятків або  навіть сотень людей, пов’язаних з Міністерством оборони США. Вони також отримають наступний лист із додатковою інформацією про те, як агентство допоможе їм реагувати на інцидент. Він буде включати безкоштовні послуги з моніторингу кредитування для всіх учасників, сказав він.

“DISA провела ретельне розслідування цього інциденту та вжила відповідних заходів для захисту мережі”, – сказав Прічард.

Порушення сталося в період з травня до липня 2019 року, повідомляє Reuters. Інші структури, які постраждали від подібних витоків даних, включають Офіс управління персоналом США (у 2015 році) та Equifax (у 2017) році. Викрадені номери соціального страхування створюють ризик крадіжки особи.

Прічард сказав, що DISA не має доказів, що вкрадена інформація не використовувалася, але експерти з безпеки відзначають, що дуже важко відстежити, як певні витоки даних призводять до пізніших злочинів. Маючи викрадений номер соціального страхування, злочинці можуть відкривати нові кредитні лінії або використовувати його для отримання державних пільг та повернення податків у США.

Нагадуємо, офіційний додаток Firefox Private Network VPN для Android вже доступний для завантаження в Google Play, хоча сам VPN-сервіс знаходиться в статусі закритого бета-тестування.

Також двоє 31-річних мешканців Харківщини за допомогою активного сканування сайту на вразливість із використанням спеціалізованого програмного забезпечення та засобів анонімізації здійснювали несанкціоновані втручання в роботу сайтів конкурентів та отримували доступ баз даних.

Зверніть увагу, кільця з NFC-чипом стали доступними для власників карток Visa, випущених державним “Ощадбанком”. Клієнти банку отримали можливість користувтаися технологічною новинкою, за яку доведеться викласти 3,5 тисячі гривень.

До речі, за допомогою TensorFlow.js можна в режимі реального часу “стерти” людини в кадрі, при цьому вся навколишня його обстановка залишається колишньою.

Окрім цього, Google надає користувачам можливість синхронізувати паролі при авторизації в облікового запису, проте в майбутньому в браузері Chrome можуть з’явитися додаткові налаштування контролю, які дозволять користувачам вибирати, які паролі і де потрібно зберігати – локально на пристрої, в хмарі або в обліковому записі Google