Правоохоронні органи США і Великобританії мають намір оприлюднити звинувачення проти двох росіян, яких підозрюють в комп’ютерному шахрайстві і відмиванні грошей.

Кібершахраї звинувачуються в змові з метою викрадення грошових коштів та іншої власності за допомогою шкідливого ПЗ.

Згідно з обвинувальним актом, вони є верхівкою угруповання, що стоїть за ботнетом Bugat (інші назви Dridex і Cridex) і однойменним шкідливим ПЗ, пише Reuters.

Подробиці обвинувального акта правоохоронні органи США та Великобританії мають намір представили на прес-конференції у четвер, 5 грудня. Згідно з повідомленням Міністерства юстиції США і Національного агентства по боротьбі зі злочинністю Великобританії, обвинувачені “відповідальні за дві найсерйозніші схеми комп’ютерного злому і банківського шахрайства за останнє десятиліття”.

До речі, у рамках своїх активних зусиль щодо захисту мільярдів користувачів Інтернету компанія Google виявила та попередила понад 12 тисяч своїх користувачів, які зазнали кібератак від “державних хакерів” у третьому кварталі цього року.

Якщо Вас турбує “одвічне” питання геймерів та ентузіастів: побудувати комп’ютер із власноруч вибраних комплектуючих або купити готовий укомплектований системний блок? CyberCalm розібрав це питання.

Стало відомо, що Фінляндія першою в Європі почала привласнювати так звані ярлики кібербезпеки мережевим “розумним” пристроям.

Також 14 січня 2020 року Microsoft завершить підтримку операційної системи Windows 7 і пакету офісних програм Office 2010. Тому якщо Windows 10 виявилася занадто важкою системою для Вашого комп’ютера, як варіант – можете перейти на ОС Linux. У чому її переваги, читайте у статті.

Зверніть увагу, в наступному році iPhone чекають ще більш значущі зміни, ніж ті, що відбувалися з ними раніше. Apple планує зменшити діагональ дисплея одного з iPhone 2020 модельного року.

Здається, вже всі знають, що таке QR-код, але мало хто знає, як він з’явився, де застосовується і які особливості має. Усі подробиці про QR-код читайте у статті.