Користувачі iPhone популярних додатків Instagram і Facebook стали отримувати повідомлення в різних країнах в яких пояснюються причини збору особистих даних.

У повідомленнях йдеться про те, що збір особистої інформації допомагає надавати користувачеві соціальної мережі персоніфіковану рекламу. Крім цього, в цих повідомлення підкреслюється, що користувач, дозволяючи збирати дані про себе, допомагає підтримувати розвиток соціальної мережі Facebook, а також його рекламодавців.

Як повідомляється, подібні повідомлення від додатків Facebook і Instagram користувачі стали отримувати після того, як оновили на смартфонах операційну систему до iOS 14.

Багато користувачів вирішили, що їхні дані можуть отримати сторонні компанії і почали пов’язувати цю розсилку з абсолютно новими можливостями в налаштуваннях приватності в оновленні iOS 14.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як видалити обліковий запис Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зменшити цифровий слід та захистити особисті дані? ПОРАДИ

Instagram як бізнес: у чому секрет успіху в мережі?

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

До речі, китайського виробника розумних телевізорів Skyworth викрили в шпигунстві за користувачами. Кожні 10 хвилин апарат сканував приміщення з метою пошуку інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi.

Також фахівець компанії ESET Джейк Мур виявив проблему, коли попросив свою восьмирічну дочку протестувати надійність функції розблокування iPhone за допомогою смарт-годинника Apple Watch, що дозволяє розблокувати смартфон при носінні захисної маски. Дівчинка наділа маску і негайно отримала доступ до татового iPhone, просто змахнувши вгору екран.

Apple випустила нову версію операційної системи iOS для iPhone та iPad. Вона додасть на пристрої низку нових функцій, але головні нововведення стосуються приватності користувачів та захисту їхніх персональних даних.

Окрім цього, зловмисники стали частіше використовувати документи Microsoft Excel (версії 4.0) для поширення шкідливих програм, таких як ZLoader і Quakbot.