Винахід українських розробників живить гаджети на відстані п’яти метрів

11 Переглядів 1 хв. читання

На конференції GISEC, IOTX & AI в Об’єднаних Арабських Еміратах українсько-польська компанія Technovator XE провела демонстрацію нової бездротової системи зарядки на відстані. Штаб-квартира та виробничі потужності амбіційного стартапу розміщуються у Польщі, а от центр досліджень і розробок – в Україні.

У компанії пояснюють, як працює винахід: необхідно під’єднати базу до розетки, вдягнути чохол XE на смартфон та встановити на нього додаток XE з Google Plаy. Після цього гаджет можна заряджати на відстані до 17 футів від розетки (близько 5,2 м).

Зарядна станція автоматично має розпочати заряджати пристрій (наприклад, смартфон), як тільки зможе знайти приймач (чохол XE) в межах свого діапазону. Передавач передає електромагнітні хвилі антени на приймач, а вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори.

Зарядна станція може працювати з гаджетами, які підтримують технології Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція виявляє підключені до неї пристрої, аналізує стан їх заряду акумуляторів і визначає скільки потужності потрібно для зарядки кожного пристрою. Заряджати можна одночасно до восьми пристроїв на відстані. У додатку налаштовується рівень швидкості зарядки смартфонів та пріоритетність.

Джерело: 5 канал

Поділитися