Незабаром у WhatsApp з’явиться одночасна підтримка роботи з кількох пристроїв з одним обліковим записом. Команда месенджера вже працює над запровадженням нової функції, повідомляє Android Authority.

За даними ресурсу WABetaInfo, функція вже знаходиться у фінальній стадії розробки і з наступним кроком команда WhatsApp запустить відкрите бета-тестування.

Джерело рекомендує усім охочим випробувати функцію та переконатися, що вони використовують бета-версію WhatsApp для Android і iOS в рамках відповідних офіційних програм тестування.

Наразі відомо, що один обліковий запис WhatsApp зможе працювати на чотирьох пристроях одночасно.

Про появу справжньої підтримки роботи з декількох пристроїв користувачі WhatsApp мріють з моменту запуску месенджера у 2009 році.

Так, синхронізації між пристроями з одночасною роботою WhatsApp просто не передбачено. Станом на сьогодні, WhatsApp дозволяє підключатися до профілю тільки з одного пристрою. Навіть десктопна версія WhatsApp може працювати лише в зв’язці із запущеним додатком на смартфоні.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.

Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.

З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.

Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.

Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.