Microsoft опублікувала офіційне попередження, згідно з яким з 8 грудня 2020 припиняється підтримка версії Windows 10 1903 (Windows 10 May 2019 Update). Після цієї дати компанія припинить випускати нові оновлення безпеки для цієї версії.

Закінчення технічної підтримки поширюється на всі версії Windows 10 1903, зокрема:

  • Windows 10 Home, версія 1903;
  • Windows 10 Pro, версія 1903;
  • Windows 10 Pro Education, версія 1 903;
  • Windows 10 Pro for Workstations, версія 1903;
  • Windows 10 Enterprise, версія 1903;
  • Windows 10 Education, версія 1903;
  • Windows 10 IoT Enterprise, версія 1 903.

Користувачі Windows 10 1903 і 1909 можуть оновитися до свіжої версії операційної системи Windows 10 (2004) через Центр оновлень Windows.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому варто дотримуватись максимальної приватності Вашого профілю і сторінки у соцмережах

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити екаунт TikTok? Поради

Нове сімейство троянських шкідливих програм виявили фахівці з кібербезпеки. Загроза поширюється через шкідливі торенти та використовує численні прийоми, щоб отримати якомога більше криптовалюти від жертв, та при цьому уникнути виявлення.

Також компанії Apple і Google оголосили, що в майбутніх версіях операційних систем iOS і Android буде реалізована система відстеження поширення COVID-19, для використання якої раніше була потрібна установка окремого додатка.

Зверніть увагу, як з’ясували фахівці компанії Palo Alto Networks, найчастіше зловмисники імітують сайти Microsoft, Facebook, Netflix, PayPal, Apple, Royal Bank of Canada, LinkedIn, Google, Apple iCloud, Bank of America, Dropbox, Amazon і Instagram.

До речі, Apple випадково дозволила шкідливій програмі Shlayer працювати на macOS. Шкідливе ПЗ було замасковано під оновлення для Adobe Flash Player і пройшло необхідну верифікацію в Mac App Store.

Співробітники Mozilla провели нове дослідження, яке підтвердило, що історія переглядів браузера дозволяє ідентифікувати користувачів. Вони з’ясували, що більшість користувачів слідують звичними схемами перегляду веб-сторінок, і це дозволяє онлайн-рекламодавцям створювати їх точні профілі.