Microsoft почала оновлювати операційну систему Windows 10 до версії 21H1, реліз якої відбувся ще 18 травня. Відзначається, що користувачі неохоче встановлювали пакет, з цієї причини було прийнято рішення про автоматичної установки апдейта.

Автоматичний апгрейд розпочався 2 червня. Він відбуватиметься поступово, а не для всіх користувачів відразу. Компанія пообіцяла, що продовжить використовувати машинне навчання на всіх етапах, щоб розгортати нові версії Windows 10 і забезпечувати плавне оновлення.

Як повідомляється, тепер оновлена ​​версія Windows 10 повинна поширюватися значно швидше. Відзначається, що оновлення стало доступним для всіх користувачів Windows 10 May 2020 Update (версія 2004) і October 2020 Update (версія 20H2).

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.