Якщо Ви вирішили попрощатися із WhatsApp і перейти до використання месенджера Telegram, то Вам варто озброїтись чудовим лайфхаком з перенесення бесід з одного додатку до іншого.

Гадаєте, це неможливо? З інструкції нижче Ви дізнаєтесь, як легко імпортувати окремі чати WhatsApp прямо у Telegram.

Функція резервного копіювання та відновлення у WhatsApp дуже обмежена. Вона навіть не працює між Android та iPhone без стороннього інструменту. Але Telegram має функцію імпорту, яка дозволяє передавати розмови з інших програм обміну повідомленнями, таких як WhatsApp, на основі кожного чату.

Після імпорту чату повідомлення відображатимуться для обох сторін. Імпортовані повідомлення будуть додані в нижню частину чату, але вони матимуть оригінальну позначку часу. Все, що Вам потрібно зробити, це експортувати чат із WhatsApp та імпортувати його в Telegram.

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android?

Відкрийте програму WhatsApp і перейдіть до розмови, яку Ви хочете експортувати до Telegram.

Тут торкніться значка меню з трьома крапками, який знаходиться у верхньому правому куті.

Тепер натисніть кнопку “Більше”.

Звідси виберіть опцію “Експорт бесіди”.

Тепер WhatsApp запитає Вас, чи хочете Ви експортувати чат із мультимедіа чи без нього. Експорт із медіафайлами може стати громіздким через значний розмір вкладень. Якщо Ви хочете швидко перенести повідомлення, скористайтеся опцією “Не вкладати”.

На вкладці спільного доступу торкніться піктопрограми “Telegram”.

Тепер Ви побачите всі свої розмови у програмі Telegram. Тут виберіть розмову, куди потрібно імпортувати повідомлення.

У спливаючому повідомленні натисніть кнопку “Імпорт”.

Додаток Telegram почне імпортувати Ваш чат. Після цього Ви побачите підказку про завершення. Тут натисніть кнопку “Готово”.

Розмова в Telegram буде оновлена ​​з усіма даними WhatsApp. Він також покаже Вам оригінальні мітки часу від WhatsApp.

У наступній публікації ми розкажемо, як імпортувати бесіди з WhatsApp у Telegram на iOS.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виправити повільний Wi-Fi? ПОРАДИ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою кібератаки? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

П’ять небезпечних типів файлів, що можуть містити шкідливе ПЗ

Що таке Google Assistant та що він може робити?

Нагадаємо, Apple займається розробкою, яка буде розрізняти користувачів смартфонів за новою технологією. Йдеться про так звану теплову карту особи, яка, як і відбитки пальців, є унікальною. Обдурити цю систему захисту буде практично неможливо.

Також корпорація Microsoft випускає вбудований генератор паролів та функцію моніторингу витоків облікових даних у системах Windows та macOS, що працюють з останньою версією Microsoft Edge.

Окрім цього, багатофункціональний “шкідник” VPNFilter, якому вдалося інфікувати 500 тисяч роутерів у 54 країнах, хоч і був дезактивований два роки тому, однак досі не вичищений із сотень мереж. Такі невтішні результати чергової перевірки, яку провели дослідники з Trend Micro.

До речі, викрадена база даних, яка містить імена, адреси електронної пошти та паролі користувачів Nitro PDF, безкоштовно розповсюджується в Мережі. Загалом база даних налічує понад 77 мільйонів записів.