Ви знали, що перші посилання в пошуковій системі Google, як правило, є рекламним? Багато користувачів, особливо новачки, клацають на такі сайти і витрачають чимало часу на те, щоб зрозуміти, що відкрита веб-сторінка має мало стосунку до того, що вони шукають насправді.

Якщо Ви хочете бачити справжні результати пошуку в Google, розповідаємо, як приховувати такі посилання у своєму пошуковому запиті.

Цей метод підійде тільки користувачам браузера Google Chrome. Бо це єдиний браузер, який має підтримку розширення NoDisguisedAdsAnymore.

Це розширення працює надзвичайно просто. Щоб почати блокувати рекламні оголошення в пошуку, досить просто завантажити його з магазину Google Chrome Store. Його навіть не потрібно налаштовувати, адже NoDisguisedAdsAnymore повністю автономний.

Ось так виглядає Google.com з активним NoDisguisedAdsAnymore. Розширення миттєво розпізнає рекламу, яку Google демонструє в пошуковій видачі.

Таким чином відразу видно, де рекламне посилання, а де – пошукове. В результаті Ви будете напевно знати, що інформація, представлена ​​на сторінці, яку Ви відкрили, представлена ​​не під впливом спонсора, а значить, більш об’єктивна.

Завантажити NoDisguisedAdsAnymore

На відміну від традиційних блокувальників реклами, які змушують зникнути взагалі всю рекламу, NoDisguisedAdsAnymore діє менш радикально. Мало того, що він не блокує відображення оголошень в Google, а просто максимально висвітлює їх, створюючи таким чином враження неактивності, так ще й не перешкоджає відображенню інших рекламних оголошень, від яких залежить економіка багатьох сайтів.

До речі, Google представила можливість автоматичного створення резервних копій на Android, якою зможуть скористатися передплатники хмарного сервісу Google One.

Нагадаємо, Apple часто називала свою мобільну операційну систему однією з найбільш захищених і безпечних, але хакерам вже вдалося знайти серйозну уразливість в одній з останніх бета-версій iOS 13.

Також багато людей вважають, ніби програмні продукти Apple безпечніші, ніж інші, однак, як показують дані телеметрії за перше півріччя 2019 року, “яблучна” екосистема все більше цікавить кіберзлочинців.

Стало відомо, що зловмисники можуть використовувати справжні файли Microsoft Teams для виконання шкідливого ​​навантаження за допомогою підробленої папки встановлення.

У “пісочниць” від VMware, Comodo та Microsoft, схоже, з’явилася альтернатива від Sophos – Sandboxie. Тепер вона безкоштовна – виробник виклав код у загальний доступ.

Нещодавно дослідники з кібербезпеки виявили існування нової та раніше не виявленої критичної вразливості на SIM-картах, яка могла б давати можливість віддаленим зловмисникам компрометувати цільові мобільні телефони та шпигувати за жертвами, лише надсилаючи SMS.

Зверніть увагу, кількість шкідливих програм і виявлених вразливостей на платформі iOS значно зросла. Про це свідчать дані звіту компанії ESET щодо актуальні загрози для власників мобільних пристроїв Apple.

Функція в WhatsApp “Видалити для всіх” не видаляє мультимедійні файли, відправлені користувачам iPhone (з встановленими налаштуваннями за замовчуванням), залишаючи їх збереженими на iOS-пристрої одержувача, навіть якщо в месенджері відображається повідомлення “Це повідомлення було видалено”.

Стали відомі терміни виходу третьої версії навігації і особливості нового стандарту GPS, фішками якого стануть висока точність визначення координат і універсальна частота, доступна для смартфонів у різних регіонах планети.