Вкладки браузера можуть бути благом і прокляттям. Зручно відкривати кілька сторінок одночасно, але якщо Ви використовуєте багато вкладок, керувати ними може бути складно. Саме тут з’являється пошук вкладок Chrome від Google.

Представлений у Google Chrome 87 пошук за вкладками – це саме те, що треба, пише How-To Geek. Ви можете натиснути кнопку, щоб переглянути список усіх своїх відкритих вкладок у всіх вікнах Chrome і легко шукати їх. Ви можете здійснити пошук за назвою веб-сторінки або за URL-адресою сайту.

Як уже згадувалося, для цієї функції потрібен Chrome 87 або новішої версії. Він доступний у Google Chrome для настільних комп’ютерів (Windows і Mac) та комп’ютерів Chromebook з найновішою версією ОС Chrome.

Пошук вкладок не вимагає будь-яких налаштувань або входу. Він відображається у вигляді простої стрілки спадного меню на верхній панелі вкладок.

1. Для початку натисніть кнопку зі стрілкою або скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl+Shift+A (Cmd+Shift+A для Mac).

2. Тепер Ви побачите вертикально прокручуваний список усіх вкладок, які Ви відкрили в Chrome. Список включає всі відкриті вікна браузера Chrome, а не лише поточне вікно.

3. У верхній частині спливаючого вікна знаходиться вікно пошуку. Почніть набирати текст у полі для пошуку у всіх відкритих вкладках.

4. За допомогою клавіш зі стрілками на клавіатурі можна вибрати вкладку з результатів і натиснути Enter, щоб перейти на вкладку. Якщо Ви хочете, також можете натиснути результат за допомогою миші та курсору.

Це дуже проста функція, але якщо Ви користуєтеся великою кількістю вкладок, це нововведення стане одним із Ваших прийомів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як увімкнути новий зчитувач PDF від Google Chrome? – ІНСТРУКЦІЯ

Як надавати дозволи, зокрема, тимчасові для програм на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Нова macOS Big Sur: 10 порад щодо налаштування та використання ОС

Як заборонити друзям із Facebook надсилати Вам повідомлення в Instagram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як захисти свої пристрої під час віддаленої роботи з дому? ПОРАДИ

До речі, кібершахраям в черговий раз вдалося обійти захист офіційного магазину додатків для Android – Google Play Store, у результаті чого понад мільйон користувачів постраждали від фейковий модів для популярної гри Minecraft.

Зверніть увагу, що оператори відеосервісу TikTok усунули дві уразливості, які в комбінації дозволяють без особливих зусиль отримати контроль над чужим екаунтом. Одна з уразливостей була присутня на сайті, інша з’явилася в клієнтському додатку.

Також дослідники з кібербезпеки повідомили про зростання кількості кібератак, що використовують сервіси Google в якості зброї для обходу засобів захисту і крадіжки облікових даних, даних кредитних карт та іншої особистої інформації.

У мобільній версії додатка Facebook Messenger усунули уразливість, за допомогою якої можна було прослуховувати оточення абонента. За свідченням експерта, який знайшов баг, таємне підключення до цільового Android-пристрою у даному випадку виконується за кілька секунд.

П’ятеро фігурантів видавали себе за IT-спеціалістів фінансової установи. Під виглядом “тестування платіжної системи” вони здійснили незаконні перекази грошей на підконтрольні рахунки. У результаті таких дій вони незаконно привласнили 1,4 мільйона гривень банківської установи.