Ключовою особливістю сучасних iPhone є їх здатність знімати HDR-відео. Але оскільки кліпи HDR займають більше місця, а більшість людей не мають сумісних дисплеїв, щоб дивитися їх у повній красі, функція HDR за замовчуванням вимкнена. Про те, як її увімкнути, читайте у статті.

HDR означає Високий динамічний діапазон. Це функція високого класу, яка дозволяє покращити відтворення кольорів у будь-якій сцені. Коли ввімкнено HDR, Ваш iPhone може реєструвати ширшу гаму кольорів і точніше врівноважує контраст найтемніших і найсвітліших областей кадру. Крім того, можливість HDR iPhone підтримує Dolby Vision , що допомагає цільовому екрану максимально використати всі додаткові візуальні дані. Про це пише How-To Geak.

Щоб увімкнути HDR-відео на вашому iPhone, спочатку відкрийте програму “Налаштування”, а потім прокрутіть вниз до опції Камера.

Далі виберіть “Записати відео”.

Нарешті, увімкніть “HDR Video (Висока ефективність)”.

Примітка. На iPhone 12 та iPhone 12 mini відео HDR обмежуються 30 кадрами в секунду. Високоякісні iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max можуть досягати 60 кадрів в секунду. Однак це може змінитися на новіших iPhone, на яких встановлені різні версії iOS.

Перш ніж увімкнути HDR-відео, майте на увазі, що воно записуються в режимі “Висока ефективність”. Це означає, що відео зберігатимуться на Вашому телефоні у форматі HEVC, а не у форматі MP4, який є більш сумісним. Однак Ваш iPhone може автоматично конвертувати відео HEVC у MP4, тому Вам не доведеться турбуватися про те, щоб зробити це самостійно, перш ніж ділитися HDR-відео.

Що стосується відтворення, то більшість телефонів та комп’ютерів останнього покоління, включаючи iPhone (iPhone X або новішої версії) та MacBooks (2018 або пізнішої версії), можуть відтворювати HDR-відео без жодних клопотів. На несумісних екранах Ваше HDR-відео буде відтворюватися у звичайному стандарті низької якості.

До речі, на Вашому iPhone зберігається набагато більше фокусів щодо камер, з якими Ви, можливо, не знайомі.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.