Втратили телефон Android або iPad? Хочете вийти з Gmail з пристрою, який Ви позичили члену родини? Не хвилюйтеся, Google дозволяє віддалено виходити зі свого облікового запису Gmail на будь-якому загубленому чи відсутньому пристрої.

Поки Ви маєте доступ до свого облікового запису Gmail, Ви можете використовувати функції конфіденційності облікового запису Google для віддаленого виходу з будь-яких підключених пристроїв.

Для початку відкрийте веб-сайт Gmail у своєму улюбленому браузері. Клацніть на піктограму профілю у верхньому правому куті, а потім виберіть опцію “Ваш обліковий запис Google”.

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Перейдіть на вкладку “Безпека”, а потім натисніть кнопку “Керувати пристроями” внизу розділу “Ваші пристрої”.

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Ви побачите список усіх пристроїв, які наразі ввійшли у Ваш обліковий запис (за допомогою Gmail або інших служб Google). Знайдіть пристрій, з якого Ви хочете вийти, натисніть кнопку меню з трьома крапками, а потім виберіть опцію “Вийти”.

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

 

Google запитає Вас, чи впевнені Ви, що хочете вийти з пристрою. Цей крок видалить обліковий запис Google (і всі пов’язані дані) з пристрою. Переконавшись, натисніть кнопку “Вийти” для підтвердження.

Google моментально виходить з вибраного пристрою, якщо він у мережі. Якщо пристрій відсутній, вимкнений або не підключений до Інтернету, Google видалить обліковий запис, як тільки виявить, що пристрій відновився.

Якщо Ви хочете вийти з інших пристроїв, виконайте той самий процес у розділі “Ваші пристрої” на сторінці вашого облікового запису Google.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виявити та чому краще не сперечатися з “тролями”? ПОРАДИ

Правила безпеки дітей в Інтернеті

Як захистити підлітків від інтернет-шахраїв? ПОРАДИ

Як зберегти заряд батареї на Вашому iPhone? ПОРАДИ

Як користуватись Google Docs? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google планує ускладнити Android-додаткам відстеження користувачів. Компанія анонсувала зміни в те, як обробляються унікальні ідентифікатори пристроїв, що дозволяють відстежувати їх між додатками.

Також Apple має намір випустити оновлення для своїх пристроїв, після якого вони дозволять користувачам дізнаватися, яку саме інформацію про них збирають додатки.

Microsoft детально розповість про “наступне покоління Windows” на спеціальному заході, який відбудеться в кінці цього місяця. Компанія почала розсилку запрошень на захід, який буде повністю присвячено програмній платформі Windows і почнеться о 18:00 (за київським часом) 24 червня.

Окрім цього, зловмисники поширюють шкідливе ПЗ під виглядом популярних Android-додатків від відомих компаній. Підроблений плеєр VLC, антивірус Касперського, а також підроблені додатки FedEx і DHL встановлюють на пристроях жертв банківські трояни Teabot або Flubot, вперше виявлені раніше в цьому році.