Бажаєте заощадити час автономної роботи Apple AirPods (1 -го та 2 -го покоління), AirPods Pro або AirPods Max? Технічно вони не мають функції відключення живлення. Однак Ви можете перевести їх у режим низької потужності.

Apple розробила AirPods таким чином, що Вам не потрібно їх вимикати. Тому у них немає фізичного вимикача. Вони завжди залишаються активними для використання з сумісними приладами.

Однак навушники мають режим енергозбереження, який допомагає економити заряд акумулятора. Ви можете використовувати цей режим на всіх трьох моделях AirPods.

Як увімкнути режим низької потужності на AirPods і AirPods Pro?

На AirPods (1-го та 2-го покоління) та AirPods Pro можна активувати режим низької потужності за допомогою зарядного чохла AirPods .

Просто покладіть AirPods у зарядний чохол, і вони ввійдуть у режим низької потужності. Протягом цього періоду Ваші AirPods будуть споживати менше енергії, і будуть заряджатися. І цей режим достатньо наближений до стану, якби Ваші AirPods були “вимкненими”!

Як вимкнути Apple AirPods? - ПОРАДИ

Як увімкнути режим низької потужності на AirPods Max?

На AirPods Max можна ввімкнути режим низької потужності, розмістивши його на пласкій поверхні на п’ять хвилин. Ваш AirPods Max зрозуміє, що Ви ним не користуєтесь, і він перейде до режиму енергозбереження.

Крім того, Ви можете активувати режим низької потужності, поклавши AirPods Max у смарт-чохол.

AirPods Max має ще одну функцію для економії енергії. Ця функція вимикає Bluetooth та функцію Find My на AirPods Max після того, як Ваш пристрій не використовувався певну кількість годин.

Якщо залишити AirPods Max поза чохлом на 72 години, режим енергозбереження вмикається. Ліміт часу змінюється на 18 годин, якщо Ви зберігаєте AirPods Max у смарт-чохлі.

Отже, ми навели деякі із способів “вимкнути” AirPods і заощадити заряд акумулятора. Можливо, це не те, що Ви шукали, але це все, що Apple може запропонувати.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Телефонне шахрайство: як розпізнати обман та викрити зловмисника?

Платіжна безпека: як вберегтися від шахраїв під час користування онлайн-банкінгом?

Як автоматично пересилати певні електронні листи в Gmail? – ІНСТРУКЦІЯ

Що таке Google Tensor і як він покращить майбутні смартфони? ОГЛЯД

Деякі телефони на Android втратять доступ до Gmail і YouTube і чим це Вам загрожує

Як заблокувати спам на Google Диску? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Apple скануватиме фото в iPhone користувачів, щоб захистити дітей від насильства. Про це заявив сам американський технологічний гігант.

Виявлено спосіб, що дозволяє користувачам Telegram для Mac назавжди зберігати повідомлення, які повинні самі знищуватися і переглядати їх без відома відправника. Уразливість виправити неможливо.

Зверніть увагу, шахрайську схему з виманювання даних платіжних карт українців вигадали зловмисники, створивши фейкову сторінку у Facebook та фейковий сайт ТСН. Довірливих користувачів змушували вказувати дані своїх платіжних карток.

Окрім цього, Windows 11 може вийти раніше, ніж Ви думали. Майкрософт була щедрою з інформацією про Windows 11, за значним винятком є ​​дата виходу. Однак компанія могла ненароком відкрити вікно випуску за жовтень, завдяки деяким документам підтримки Intel та Microsoft, виявленим BleepingComputer.

Також якщо Ви регулярно пересилаєте повідомлення на інший обліковий запис електронної пошти, чому б не автоматизувати це завдання? Використовуючи зручну функцію фільтрування в Gmail, Ви можете автоматично пересилати певні електронні листи, коли вони потраплять у Вашу поштову скриньку.