Як вибрати ідеальний поштовий клієнт для iOS?

Незважаючи на те, що у Apple є власний додаток Mail, інтегрований в iOS, деякі користувачі хочуть мати більше можливостей. На щастя, є багато розробників, які створюють ідеальний поштовий клієнт для iOS, пише АppleІnsider.

Пропонуємо Вам чотири кращих додатки для електронної пошти.

Spike

blank

Безкоштовний поштовий клієнт Spike відрізняється стилізованим під Google зовнішнім виглядом. Мета програми полягає в тому, щоб перетворити електронну пошту в щось більше, ніж просто набір листів, організовуючи всю пошту в єдиний чат.

Spike сам видаляє заголовки листів, підписи і багато іншого, щоб зробити електронну пошту схожою на чат. Інші функції включають єдину папку “Вхідні”, параметри групування електронної пошти, швидкі відповіді, єдиний календар для всіх ящиків.

blankЦіна: Безкоштовний
Сумісність: Універсальний
Посилання: Встановити

Polymail

blank

Polymail, ще один безкоштовний клієнт, є більш традиційним поштовим додатком. У нього зручний і “чистий” інтерфейс з корисною функцією коментарів і згадок.
В iOS Polymail пропонує такі корисні функції, як швидкі теги, прочитання листів пізніше і сповіщення про прочитання, щоб ви знали, що хтось отримав і прочитав ваш лист. Інші унікальні функції включають можливість відписки від розсилок в один клік, планування електронної пошти, відстеження кліків і вкладень і багато іншого.

blankЦіна: Безкоштовний
Сумісність: Універсальний
Посилання: Встановити

Airmail

blank

Airmail уже не безкоштовний. Спочатку це був поштовий клієнт для комп’ютерів Mac, проте потім його розробили для iOS. Це простий поштовий додаток з акцентом на мінімалізм. Тут є папка “Усі вхідні” для швидкого управління електронною поштою, а якщо ви проведете пальцем по лівому краю, з’явиться доступ до папок для списків справ, відкладених листів і вкладень, що зручно для пошуку.

Airmail сумісний з великою кількістю інших сервісів і додатків, тому ви можете інтегрувати програми, які ви вже використовуєте, з вашим поштовим клієнтом. Інтерфейс сподобається не всім, але у Airmail є важлива фішка в вигляді платформ.

blankЦіна: Платний
Сумісність: Універсальний
Посилання: Встановити

Spark

blank

Безкоштовний додаток від Readdle, є одним з кращих додатків для роботи з електронною поштою. Одна з його особливостей – Smart Inbox, який спочатку показує найважливіші листи, не відображаючи розсилки.

Електронні листи автоматично поділяються на розділи, в які входять “Особисті”, “Повідомлення” та “Розсилка”. Spark володіє потужною пошуковою системою, яка дозволяє легко знаходити будь-яку електронну пошту.

У Spark є інструменти для обговорення та спільної роботи над електронною поштою. Плюс є розумні повідомлення, так що ви дивитеся пошту тільки тоді, коли прийшло щось дійсно важливе.

blankЦіна: Безкоштовний
Сумісність: Універсальний
Посилання: Встановити