У цифровому світі будь-яка діяльність, яку Ви здійснюєте в Інтернеті, повинна бути захищеною. Хакери завжди шукають інтернет-ресурси, за допомогою яких вони можуть отримати прибуток, і ринок відеоігор не є винятком.

Останнім часом було здійснено кілька великих атак на ігрові платформи, серед яких Steam, Sony Playstation, Nintendo Switch та Microsoft Xbox. У багатьох із цих систем Ви можете робити покупки всередині гри, що може призвести до фінансових втрат для користувачів у разі злому. А ризики ще вищі, якщо злам виникає на веб-сайтах у грі в покер або в онлайн-казино, де Ви можете робити ставки на реальні гроші, пише пише Pandasecurity.

Тому важливо, щоб будь-який користувач був обізнаний про ризики та застосовував відповідні інструменти та методи безпеки. Якщо Ви хочете захистити свій ігровий рахунок від кіберзлочинців, Ви можете вжити багатьох заходів, щоб цього не сталося.

Будьте пильними до підозрілих електронних листів та повідомлень

Оскільки фішинг-атаки в основному проводяться з підробленими електронними листами, Вам слід бути обережними під час перевірки повідомлень. Жодна компанія чи постачальник не просять Вас поділитися своїми паролями в одному повідомленні, і всі платіжні операції повинні здійснюватися надійно на офіційних сайтах. Крім того, не натискайте жодного підозрілого посилання: Вам краще отримати доступ до клієнтського простору, ввівши дані з браузера. Крім цього, майте на увазі, що ніколи не слід встановлювати програмне забезпечення із вкладень електронної пошти чи миттєвих повідомлень. Замість цього зайдіть в офіційний магазин додатків або на офіційний веб-сайт гри.

Надійні паролі

Єдиний спосіб убезпечити себе від грубої атаки або не допустити, щоб хакер дізнався свій пароль, – це використовувати надійний пароль, щоб програма дешифрування не змогла легко розшифрувати його. Ви можете використовувати менеджер паролів або принаймні використовувати фразу, яку легко запам’ятати, але важче здогадатися чи розшифрувати, ніж одне слово.

Захистіть своє обладнання

Окрім налаштування надійного пароля для своїх облікових записів, важливо встановити антивірусне програмне забезпечення на всі пристрої. Наявність найбільш підходящого антивірусу забезпечує майже повний захист від усіх видів загроз, навіть під час перегляду веб-сторінок та покупок в Інтернеті.

Двоетапна перевірка

Це метод, який набув популярності в останні роки. Деякі компанії включають його як необов’язковий захисний шар, не активований за замовчуванням. Його робота полягає в тому, що кожен вхід просять підтвердити через мобільний телефон, щоб хакери не мали можливості отримати доступ до екаунта, навіть якщо пароль був викрадений.

Публічний Wi-Fi

Найкраще уникати загальнодоступного Wi-Fi, наскільки це можливо. Однак, якщо це не варіант, Вам слід принаймні використовувати захищену мережу або VPN (віртуальна приватна мережа). Існує велика кількість програм VPN для ПК, а також пристроїв iOS та Android, які Ви можете завантажити.

Перевіряйте Ваші активності

В якості додаткового заходу є деякі сервісів, які дозволяють перевірити останні дії з Вашими обліковими записами. Наприклад, Nintendo пропонує історію доступу з такими даними, як дата, час та місце з’єднання. Якщо у вас є підозри щодо незвичної діяльності, Ви можете перевірити свої дії за допомогою додаткових сервісів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ДІЯТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ У СОЦМЕРЕЖАХ? ПОРАДИ

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, Apple оголосила на WWDC, що вироблятиме комп’ютери на власних чипах, відмовившись від процесорів Intel, якими компанія користується у своїх ноутбуках та настільних комп’ютерах з 2005 року.

Також Twitter із міркувань безпеки заблокувала всі облікові записи, власники яких намагалися змінити пароль в останні 30 днів. Таким чином соціальна мережа відреагувала на злам сторінок користувачів.

Окрім цього, фахівці з компанії CheckPoint повідомили про виявлені уразливості в Zoom. Уразливість дозволяє зловмисникам видавати себе за легітимні організації, обманюючи їх співробітників або ділових партнерів з метою розкрадання персональної або іншої конфіденційної інформації шляхом соціальної інженерії.

Зверніть увагу, експерти виявили нову шкідливу кампанію з використанням шпигунського програмного забезпечення на Близькому Сході. Інструмент зловмисників — додаток Welcome Chat для Android, який є шпигунським програмним забезпеченням та має функціонал чату.

До речі, у Firefox для Android виявлена ​​проблема, через яку камера смартфона продовжує працювати навіть після того, як користувач перемикає браузер у фоновий режим або блокує екран телефону.