Останні моделі iPhone від Apple пропонують розширені функції, які зроблять Ваш смартфон більш розумним та доступним у використанні. Однак багато користувачів скаржаться на те, що в їхніх телефонах Apple дуже швидко розряджається акумулятор.

Деякі експерти стверджують, що причина цього питання полягає в тому, що більшість iPhone мають тонку фізичну структуру, що робить їх батареї менш потужними. Проте, нарешті, Apple надала методи, за допомогою яких користувачі можуть підтримувати рівень заряду акумулятора свого iPhone на рівні 100%, пише Tech Times.

“Час роботи акумулятора – це час, протягом якого Ваш пристрій працює перед тим, як його потрібно зарядити. Термін служби акумулятора – це кількість часу, протягом якого акумулятор добре функціонує, поки його робота не погіршується і він не потребує заміни. Потрібно збільшити обидва види часу, і Ви отримаєте максимум користі від своїх пристроїв Apple”, – заявила команда розробників.

Ефективні методи збереження заряду акумулятора на iPhone від Apple

Згідно з останнім блогом Apple, більшість акумуляторів моделі iPhone розроблені для роботи в широкому діапазоні температур навколишнього середовища. Технічний гігант підтвердив, що батарея iPhone зазвичай працює добре від 16 до 22 градусів Цельсія.

Однак компанія додала, що користувачам потрібно уникати використання iPhone, навіть якщо це найновіший iPhone 13 або iPhone 12, у місцях з 35 градусами Цельсія і вище.

Нещодавно Gadgets 360 надав методи, які, за твердженням Apple, стануть ефективними у підтримці автономної роботи на 100%. Ось деякі з них, які Вам потрібно знати:

  • увімкніть режим низької енергії. Спочатку потрібно отримати доступ до налаштувань пристрою, а потім перейти до розділу “Акумулятор”. Після цього Ви повинні активувати режим низького енергоспоживання Вашого смартфона.
  • не дозволяти програмам працювати у фоновому режимі. Для цього перше, що Вам потрібно зробити, це відкрити налаштування Вашого смартфона. Після цього потрібно натиснути на загальні налаштування, а потім обрати опції “Фонове оновлення програми”.

Як перевірити максимальну ефективність роботи акумулятора?

Оскільки Ви вже знаєте, як зберегти час автономної роботи Вашого iPhone на 100%, тепер Ви можете перевірити, чи справді він працює належним чином. Для цього потрібно виконати певний алгоритм.

По-перше, Вам потрібно відвідати налаштування iPhone. Після цього прокрутити вниз, поки не дійдете до опції “Акумулятор”, а далі натиснути опцію “Збереження батареї”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.