Якщо Вам потрібно виконати таке просте завдання, як зміна розміру зображення на ПК з Windows 10, Вам не потрібно використовувати спеціальне програмне забезпечення таке, як Photoshop. Ви можете зробити це за допомогою Microsoft Paint 3D.

Як змінити розміри зображення у програмі Paint 3D?

1. Відкрийте Paint 3D на своєму комп’ютері, набравши на панелі пошуку Windows “Paint 3D” та вибравши в результатах пошуку “Paint 3D”.

2. Після відкриття виберіть “Меню”, яке знаходиться у верхньому лівому куті вікна.

3. Далі натисніть “Вставити”.

4. У File Explorer перейдіть до місця розташування зображення, яке Ви хочете обрізати, а потім натисніть “Відкрити”.

5. Тепер зображення з’явиться на полотні Paint 3D.

6. Настав час змінити розмір зображення. Знайдіть і натисніть опцію “Полотно” у меню заголовка.

7. Параметри полотна з’являться на правій панелі. У розділі “Змінити розмір полотна” Ви знайдете ширину та висоту поточного полотна. Перш ніж змінювати розміри, поставте або зніміть ці два параметри:

  • Зберігати пропорції: логічно змінює розмір зображення, якщо Ви редагуєте один розмір (ширину або висоту) полотна. Це утримує зображення від спотворення та розтягування
  • Змінити розмір зображення відповідно до розміру полотна: якщо цю опцію ввімкнено, зображення також буде змінено при зміні розміру полотна.

Щоб правильно змінити розмір зображення, ми рекомендуємо перевірити обидва варіанти.

Ви також можете змінити розмір зображення в пікселях або у відсотках. Виберіть варіант, якому Ви віддаєте перевагу, вибравши стрілку у полі, щоб відобразити спадне меню, а потім виберіть бажаний варіант.

Якщо Ви встановили прапорець “Зберігати пропорції”, при зміні висоти ширина зображення автоматично зменшиться, і навпаки.

8. Тепер розмір зображення буде змінено. Збережіть зображення, вибравши “Меню” > “Зберегти” або скориставшись комбінацією клавіш “Ctrl+S”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.

Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.

З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.

Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.

Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.