Коли додаток для замовлення поїздки запитує Вас про місцезнаходження, це є вагомою причиною. Але деяким додаткам не потрібно запитувати про Ваше місцезнаходження для виконання найголовніших завдань. Ось як можна зупинити відстежування цими програмами Вашого точного місцезнаходження на iPhone.

Користувачі iPhone, які працюють під управлінням iOS 14 і новіших версій, можуть заборонити додаткам використовувати їх точне місцезнаходження. Натомість додатки знають Ваше приблизне місцезнаходження та не зможуть Вас прив’язати до вулиці чи орієнтиру.

У iPhone вже є декілька функцій управління місцезнаходженням, наприклад, можливість дозволити додатку лише один раз отримати доступ до Вашого місцезнаходження. Це ще один інструмент арсеналу Apple.

Отримати доступ до цієї функції можна двома способами. Ви можете увімкнути її з підказки про доступ до місцезнаходження (яке Ви отримуєте, коли програма вперше попросить Вас надати доступ до місцезнаходження) або з програми “Параметри”.

Коли Ви отримаєте запит на доступ до місцезнаходження, натисніть кнопку “Точне”, щоб увімкнути або вимкнути функцію “Точне місцезнаходження”.

Якщо Ви вже надали дозвіл на розташування програми та хочете пізніше змінити налаштування, відкрийте додаток “Паратметри” на своєму iPhone та перейдіть до розділу “Конфіденційність”.

Tap Privacy in Settings

Тут виберіть варіант “Служби локації” зверху.

Tap Location Services

Тепер виберіть у списку додаток.

Choose an App

Прокрутіть донизу сторінки та торкніться перемикача поруч із опцією “Точне місцезнаходження”, щоб вимкнути функцію для даної програми.

Tap Precise Location To Disable The Feature

Ця функція з’явиться, лише якщо Ви включили “Служби локації” для програми. Тепер поверніться до розділу “Служби локації” та повторіть процес з іншими програмами.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як захиститися від незаконного криптомайнінгу?

Як швидко знайти системні налаштування у Windows 10? – ІНСТРУКЦІЯ

Як допомогти Gmail розпізнавати спам та заблокувати небажані листи?

10 кращих додатків для обміну повідомленнями на Android

Як поділитися своїм місцезнаходженням з друзями на iOS і Android? ІНСТРУКЦІЯ

Як відформатувати текст у Google Таблицях? ІНСТРУКЦІЯ

Фішингову кампанію з використанням бренду Netflix виявили фахівці з кібербезпеки. Зловмисники розсилають користувачам листи з повідомленням про заборгованість і вимогою змінити платіжні дані для продовження підписки.

Також сервіс “Карти” від Google зараз активно удосконалюють, щоб полегшити розрізнення природних особливостей навколишнього середовища – щоб люди могли побачити з великою точністю, де розташовані гірські крижані шапки, пустелі, пляжі чи густі ліси. За даними Google, нові “Карти” будуть доступні у 220 країнах та окремих територіях, які зараз підтримуються програмою – “від найбільших мегаполісів до малих селищ”.

Зверніть увагу, щойно відкритий дослідниками P2P-ботнет уразив щонайменше 500 урядових та корпоративних серверів SSH протягом 2020 року.  Фірма з кібербезпеки Guardicore опублікувала дослідження FritzFrog, однорангового (P2P) ботнету, який було виявлено за допомогою устаткування компанії з січня цього року.

До речі, Huawei підтвердила, що Android-пристрої її виробництва як і раніше будуть отримувати оновлення функціоналу та патчі безпекиЯк повідомили представники Huawei порталу Huawei Central, компанія продовжить оновлювати свої смартфони (в тому числі Honor) з передвстановленим магазином додатків Google Play і Huawei Mobile Services.

Microsoft випустила позапланове оновлення KB4578013, що виправляє дві уразливості підвищення привілеїв в сервісі віддаленого доступу (Windows Remote Access).