ЄС розглядає можливість введення санкцій відносно деяких структур і осіб у Росії і Китаї в зв’язку з їх можливою причетністю до кібератак.

Як повідомило інформагентство Bloomberg, представники країн ЄС почнуть обговорення цієї міри на цьому тижні. Такий крок стане першим застосуванням так званого режиму кіберсанкцій ЄС – набору інструментів, що містить заборони на поїздки і заморожування активів, призначеного для запобігання кібератак.

Для введення зазначених санкцій необхідна згода всіх 27 членів ЄС. За словами джерел, спочатку будуть проведені консультації з експертами з кібербезпеки до того, як уряди країн ЄС підпишуть кінцеве угоду. Обговорення можуть тривати близько двох місяців.

Отримати згоду всіх членів ЄС буде проблематично, оскільки влада деяких країн не має наміру псувати відносини з Китаєм або розраховують на нормалізацію відносин з РФ, зазначило видання.

Нагадуємо, офіційний додаток Firefox Private Network VPN для Android вже доступний для завантаження в Google Play, хоча сам VPN-сервіс знаходиться в статусі закритого бета-тестування.

Також двоє 31-річних мешканців Харківщини за допомогою активного сканування сайту на вразливість із використанням спеціалізованого програмного забезпечення та засобів анонімізації здійснювали несанкціоновані втручання в роботу сайтів конкурентів та отримували доступ баз даних.

Зверніть увагу, кільця з NFC-чипом стали доступними для власників карток Visa, випущених державним “Ощадбанком”. Клієнти банку отримали можливість користувтаися технологічною новинкою, за яку доведеться викласти 3,5 тисячі гривень.

До речі, за допомогою TensorFlow.js можна в режимі реального часу “стерти” людини в кадрі, при цьому вся навколишня його обстановка залишається колишньою.

Окрім цього, Google надає користувачам можливість синхронізувати паролі при авторизації в облікового запису, проте в майбутньому в браузері Chrome можуть з’явитися додаткові налаштування контролю, які дозволять користувачам вибирати, які паролі і де потрібно зберігати – локально на пристрої, в хмарі або в обліковому записі Google.