Apple розробила перший в історії датчик гідратації для Apple Watch. Назва цього патенту – “Вимірювання гідратації за допомогою годинника”.

“Відстеження гідратації здійснюється неінвазивно шляхом відбору проб потовиділення. Наприклад, годинник позиціонують для прийому та вимірювання однієї або кількох електричних властивостей поту та співвідношення вимірювань із концентрацією електролітів у поті. Концентрація електролітів, у свою чергу, може бути використана для визначення рівня гідратації користувача.

В найпростішому, дилетантському поясненні, піт і електроди. Електродні датчики у фірмовому годиннику Apple Watch будуть вимірювати електропровідність у поті власника для визначення рівня електроліту.

За словами Apple, багато традиційних методів вимірювання зневоднення не надто надійні та інвазивні.

Їх нова форма вимірювання гідратації, яку вони називають “надійним та елегантним” рішенням, включає неінвазивний метод підведення електродних датчиків до шкіри, які б вимірювали електричні властивості поту власника Apple Watch.

Хоча ця нова технологія вимірювання гідратації за допомогою фірмового діапазону Apple Watch звучить вражаюче, ніхто не здогадується, чи прийде ця функція до майбутньої моделі Apple Watch.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ

Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД

Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ

Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ

Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.

Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.

Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.

І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.