13 липня 2021 року Mozilla випустила версію 90.0 браузера Firefox для Windows (7/9/10), Mac, Linux і Android. Також стала доступна для тестування бета-версія Firefox 91.0.

Ймовірно, найважливішим нововведенням у новій версії браузера стала оновлена ​​функція блокування відстеження в соціальних мережах SmartBlock 2.0. Вона істотно підвищує приватність користувачів під час роботи в Інтернеті. У цій версії сценарії Facebook зі збору персональних даних повністю блокуються, але якщо користувач вирішить авторизуватися за допомогою Facebook-екаунта на будь-якому іншому веб-сайті, сценарії будуть запущені на час входу, щоб спростити процедуру.

Розробники пояснили, що в Firefox 90 виправлені різні помилки і усунені раніше знайдені критичні і потенційно небезпечні уразливості.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.