Microsoft оголосила про запуск нової програми під назвою Family Safety, призначеної для забезпечення безпеки членів сім’ї в цифровому і реальному світі.

Цей додаток допоможе відгородити дітей від небажаного контенту, контролювати час, проведений ними в іграх, отримувати дані про місцезнаходження членів сім’ї тощо. Family Safety доступний для завантаження на пристрої з Android і iOS.

Можливості програми:

Батьківський контроль: після активації цієї функції батьки і діти щотижня отримують електронні листи, що містять основну інформацію про інтернет-активності дитини. Звіт містить дані про час використання пристроїв, кількість відвіданих веб-сайтів, історію пошукових запитів.

Керування екранного часом: додаток дозволяє встановлювати обмеження за часом для додатків, які пов’язані з навчанням, а також для ігор. Працює це тільки для додатків та ігор для Windows, Xbox і Android.

Обмеження небажаного контенту: додаток дозволяє використовувати пошукові та веб-фільтри для налаштування списку дозволених або заблокованих для дітей сайтів.

Повідомлення про покупки в Microsoft Store: в додатку є можливість налаштувати отримання повідомлень про вчинення дітьми покупок в Microsoft Store, а також необхідність схвалення операції перед покупкою.

Можливість поділитися своїм місцезнаходженням із членами сім’ї: обмін розташуванням дозволяє побачити на карті останню відому точку перебування кожного члена сім’ї і зберегти улюблені місця. Для роботи функції потрібно дозволити програмі доступ до геолокації.

Додаток Microsoft Family Safety можна завантажити в офіційних магазинах: Google Play Store і Apple’s App Store.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як за допомогою задньої панелі iPhone швидко запускати дії чи команди? – Інструкція

Як налаштувати автоматичне очищення Кошика у Windows 10? – Інструкція

Як уникнути схем шахрайства в Інтернеті? Поради для користувачів старшого покоління

Інтернет-шахраї та псевдоволонтери: як розпізнати благодійну аферу? Поради

Яких заходів потрібно вживати компаніям для протидії та відновленню у випадку кібератак? Поради

Нагадаємо, нову уразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати майже повний контроль над Wіndows або Linux системами, виявила компанія Eclypsium. За її словами, уразливими є мільярди пристроїв – від ноутбуків, настільних ПК, серверів і робочих станцій до банкоматів, верстатів з програмним управлінням, томографів та іншого обладнання спеціального призначення, яке використовується в промисловій, медичній, фінансовій та інших галузях.

Окрім цього, команда дослідників з Рурського університету в Бохумі (Німеччина) виявила нові методи атак на підписані PDF-файли. Так звана техніка Shadow Attack дозволяє хакеру приховувати і замінювати вміст в підписаному PDF-документі, не зачіпаючи цифровий підпис. Організації, урядові установи, підприємства та приватні особи часто підписують документи в форматі PDF для запобігання несанкціонованих змін. Якщо хтось вносить зміни в підписаний документ, підпис стає недійсним.

До речі, нову фішингову кампанію, націлена на користувачів WhatsApp, виявили фахівці з кібербезпеки. Цього разу зловмисники розсилають фішингові повідомлення, використовуючи бренд Nespresso. Жертву запрошують перейти за посиланням і відповісти на кілька запитань, щоб отримати в подарунок кавоварку.

Також співробітники компаній і організацій, які використовують програмне забезпечення Microsoft Office 365, стали жертвами фішинговою кампанії, в рамках якої зловмисники використовують повідомлення-приманки, замасковані під автоматичні повідомлення SharePoint, для крадіжки облікових даних.

Зауважте, що користувачі Microsoft Office 365 звинуватили компанію Microsoft в тому, що вона нібито ділиться бізнес-даними своїх клієнтів з розробниками додатків Facebook, партнерами та субпідрядниками, порушуючи політику конфіденційності.