Двоє засновників південноафриканської платформи Africrypt для криптовалютних інвестицій, брати 17-річний Амір і 20-річний Раїс Кейджі, пропали разом з великою сумою в біткоїнів, повідомляє Bloomberg.

Двома братами з Південної Африки були вкрадені біткоіни на суму $ 3,6 мільярда, які інвестори вклали в їх платформу Africrypt. В юридичній фірмі Кейптауна заявили, що вони не можуть визначити місцезнаходження шахраїв.

Компанія Africrypt працювала із заможними клієнтами і знаменитостями, обіцяючи прибуток до 10% на добу. Раїс Кейджі називав себе “гуру криптовалют”: він говорив інвесторам, що дізнався про біткоїни в 2009 році у віці восьми років, коли з батьком дивився новини; ще в школі він почав майнити криптовалюту ефіріум, а потім створив торгову платформу на основі штучного інтелекту, яка “сприяла астрономічному зростанню Africrypt”. Багато клієнтів інвестували більше 100 тисяч доларів, а вкладення деяких досягали $ 1,4 млн.

Коли в квітні ціна біткоїнів досягла піку, головний операційний директор відправив клієнтам Africrypt заяву електронною поштою. У ній йшлося про те, що компанія була зламана, і онлайн-гаманці виявилися під загрозою.

З’ясувалося, що брати-викрадачі виїхали з Південної Африки до Великобританії незабаром після зламу.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.