Правоохоронні органи Європейського союзу мають намір побудувати мережу національної поліцейської бази даних, що охоплює всі країни ЄС. Згідно з внутрішніми документами, наявними в розпорядженні у журналістів The Intercept, в базах даних будуть зберігатися зображення усіх громадян.
У доповіді, підготовленій співробітниками правоохоронних органів десяти країн ЄС, йдеться про необхідність створення нового європейського законодавства, яке дозволило б побудувати таку взаємопов’язану базу даних “якомога швидше”. Доповідь розглядалася посадовими особами в листопаді минулого року. За даними The Intercept, підготовча робота над законопроектом вже ведеться.
Також потенційно взаємопов’язана мережа баз даних може поширитися і на США. У той час посольство США в Брюсселі закликало встановити “відносини, що дозволяють (США – ред.) об’єднати зусилля з членами ЄС в боротьбі зі злочинністю та тероризмом за допомогою великого обміну усіма формами даних, в тому числі персональними даними”.
Нагадуємо, офіційний додаток Firefox Private Network VPN для Android вже доступний для завантаження в Google Play, хоча сам VPN-сервіс знаходиться в статусі закритого бета-тестування.
Також двоє 31-річних мешканців Харківщини за допомогою активного сканування сайту на вразливість із використанням спеціалізованого програмного забезпечення та засобів анонімізації здійснювали несанкціоновані втручання в роботу сайтів конкурентів та отримували доступ баз даних.
Зверніть увагу, кільця з NFC-чипом стали доступними для власників карток Visa, випущених державним “Ощадбанком”. Клієнти банку отримали можливість користувтаися технологічною новинкою, за яку доведеться викласти 3,5 тисячі гривень.
До речі, за допомогою TensorFlow.js можна в режимі реального часу “стерти” людини в кадрі, при цьому вся навколишня його обстановка залишається колишньою.
Окрім цього, Google надає користувачам можливість синхронізувати паролі при авторизації в облікового запису, проте в майбутньому в браузері Chrome можуть з’явитися додаткові налаштування контролю, які дозволять користувачам вибирати, які паролі і де потрібно зберігати – локально на пристрої, в хмарі або в обліковому записі Google.