Про проєкт

Кібербезпека та кіберзахист: новини, поради та лайфхаки

В Україні майже 22 мільйони користувачів Інтернету, з яких 85% щодня перебувають у режимі онлайн.

35 % українців є користувачами смартфонів.

У 2016 році на одного українця в середньому припадало 1,2 підключених до Інтернету пристроїв, що на 58% більше в порівнянні з 2013 роком.

Проєкт “Кібертиша” був створений для інформування та допомоги звичайним користувачам, які не є фахівцями в ІТ-сфері, проте прагнуть вберегти себе, своїх дітей та батьків від загроз, що несе безмежний цифровий світ.

Ми використовуємо свої смартфони для різних видів активностей, найпопулярнішими серед яких є:

пошук інформації – 45%,

соціальні мережі – 42%,

перегляд онлайн-відео – 37%.

Та чи впевнені ми, що наше життя в онлайн є безпечним?

Чи вміємо ми, звичайні користувачі Інтернету та ґаджетів, захистити себе від вірусів, злому та, врешті, — від стеження за нашим приватним життям.

“Кібертиша” є просвітницькою платформою, яка дає можливість отримати знання про способи захисту і боротьби з будь-якими ситуаціями, що можуть нашкодити вашому приватному життю, фінансовому стану чи навіть здоров’ю. Тут ви дізнаєтесь про різного роду маніпуляції та шахрайства в Інтернеті, отримаєте знання безпечного користування смартфонами та мобільним інтернетом, поштовими сервісами, зберігання та передачі інформації.

Не обов’язково бути ІТ-шником, аби розумно та безпечно проводити своє життя онлайн, знати хитрощі роботи інтернет-мережі та мати навички самозахисту. Команда «Кібертиші» вам у цьому допоможе.