Нова iOS 12: що не так із останнім програмним забезпеченням для iPhone?

Оновлене програмне забезпечення для iPhone iOS 12 експерти вважають не найвдалішим, пише iTechua. І ось чому.

Застарілий дизайн

Тонкі грані і «пласкі» іконки вперше з’явилися в iOS 7, представленої ще в 2013 році. Багато тоді критикували новий дизайн ПЗ за його «бездушність» та відхід від традиційного «об’ємного» стилю іконок, знайомого ще з першого iPhone. Однак поступово новий дизайн завоював свою аудиторію і здавалося, що дизайнерська революція Apple врешті вдалася.

blank

Проте, час не стоїть на місці, і на зробленому колись ривку вперед далеко не виїхати. За п’ять з гаком років змінився як зовнішній вигляд смартфонів, так і їх основні функції та завдання, а стиль iOS, незважаючи на функціональні зміни (оновлений «Центр повідомлень» і новий принцип роботи режиму “Не турбувати”), до сих пір залишається колишнім. Втім, як повідомляють анонімні джерела з Apple, в компанії вже відчувають розчарування аудиторії відсутністю нового дизайну і готуються повторити революцію 2013 року в майбутньої iOS 13. Ось тільки не факт, що новим програмним забезпеченням зможуть скористатися власники iPhone 8 і старіших моделей.

Без зарядки – нікуди

Нова iOS 12 значно прискорила роботу додатків за рахунок оптимізації роботи системи. Так, наприклад, клавіатура тепер відкривається на 50% швидше, ніж раніше (втім, візуально ви цього не помітите), а камера – на всі 70%. Якщо раніше користувачі Apple були обурені тим, що компанія уповільнює роботу iPhone, цього разу все зовсім інакше: швидше стали працювати навіть iPhone 5s і iPad Air 2013 року. Але ось проблему з батареєю в Apple так і не вирішили.

iPhone при інтенсивному використанні як і раніше розряджається швидше, ніж триває робочий день. Це незручно, якщо більша частина роботи пов’язана з телефоном або якщо iPhone використовується в якості модему. Може бути, Apple і правда варто налаштувати нове ПЗ так, щоб воно заощаджувало заряд батареї, замість того, щоб прискорювати ті функції, на швидкість роботи яких ніхто не скаржився?

Марність

На нових iPhone XS, XS Max і XR, а також на торішньому iPhone X, з’явилася підтримка Memoji – ідейного і більш «одухотвореного» послідовника Animoji, представленого в 2017 році. Тепер користувач iPhone може створити анімовану копію самого себе, майже як на Samsung. Але давайте відверто: чи часто Ви або Ваші знайомі користуєтеся цією програмою? Більш того, використовувати їх часто незручно: простіше набрати текст і відправити, ніж створити анімоване відео, щоб донести до співрозмовника важливі думки.

blank

Нарешті, одна з головних особливостей iOS 12 – статистика екранного часу. Завдяки цій функції користувач зможе не тільки відслідковувати, скільки часу у нього йде на певні програми, але і визначити ліміт використання тієї чи іншої програми, щоб не відволікатися від важливої ​​роботи. На ділі ж ця функція використовується як цікава інформація, яку користувач переглядає раз на місяць просто з цікавості. Навряд чи бажання Apple допомогти своїм користувачам правильно розподіляти час буде гідно оцінено.