Китай вже працює над розробкою 6G

Китайські вчені почали розробляти новий стандарт мобільного зв’язку шостого покоління 6-Generation, повідомив міністр промисловості та інформатизації КНР Мяо Вей. Про це пише Корреспондент.net з посиланням на China Daily.

blank

Фото REUTERS

Одним із ключових завдань розробки і розвитку нового покоління зв’язку є “загальна машинізація”, коли більшість робочих людських завдань делегується машині.

Міністр згадав і популярну в Китаї концепцію “Інтернету речей” (Internet of Things), що передбачає підключення до єдиної мережі різних пристроїв із вбудованими датчиками. За прогнозами китайських учених, це повинно максимально спростити вирішення повсякденних завдань, полегшити процес обміну даними, повністю або частково виключивши участь людини.

Зараз Китай працює і над технологією стандарту зв’язку 5G. Найбільші місцеві оператори зі своїми партнерами займаються розробкою і випробуваннями станцій і пристроїв під стандарт зв’язку п’ятого покоління.

5G підвищить швидкість передачі інформації до одного гігабайта в секунду, тобто у 20-50 разів швидше, ніж наявні стандарти передачі даних.

Нагадаємо, троє найбільших українських мобільних операторів очікують запуск технології мобільного зв’язку четвертого покоління 4G у квітні цього року.

Читайте також: ПЕРШИМ ЗВ’ЯЗОК 4G ПРИЙДЕ У КИЇВ, ОДЕСУ, ДНІПРО, ЛЬВІВ ТА ХАРКІВ