Нова операційна система iOS 13 має безліч нововведень, які компанія Apple презентувала на конференції WWDC 2019, однак деяким з них не приділила належної уваги, пише Cultofmac.

Серед них – нове меню регулювання гучності, можливість блокування вхідних дзвінків від невідомих номерів і розумне управління енергоспоживанням. Остання функція викликає низку запитань, оскільки безпосередньо впливає на автономність пристроїв.

Як повідомляється на офіційному сайті Apple нова функція оптимізації заряду у iOS 13 допомагає уповільнити деградацію акумулятора, скорочуючи час, коли iPhone знаходиться в повністю зарядженому стані.

Система аналізує, як людина щодня заряджає і використовує смартфон – і обмежує зарядку акумулятора до 80%. Якщо ж технологія “зрозуміє”, що власнику ґаджета недостатньо 80% для комфортного використання смартфона, тоді обмеження буде збільшено.

Це означає, що автономність iPhone від одного заряду повинна зменшитися, але натомість акумулятор протягом часу буде зберігати свою ємність. Поки не ясно, чи вийде відключити цю функцію.

Нагадаємо, Google планує вжити додаткових заходів для боротьби з шахрайськими розширеннями для Chrome. Так, Google планує видаляти розширення з веб-магазину Chrome, якщо вони порушують нові політики.

Також на щорічній конференції Apple для розробників WWDC 2019 була представлена ​​нова технологія авторизації “Увійти за допомогою Apple”. За бажання користувачі можуть приховати свою фактичну адресу пошти, а Apple випадковим чином згенерує тимчасову адресу.

Окрім цього, Mozilla представила чергове оновлення для свого браузера Firefox 67.0.1, який є є першим мінімальним оновленням версії 67 і його можна зараз завантажити для платформи Windows, Linux і macOS.