У App Store статті відтепер можна читати українською, – інструкція з налаштування

21 Переглядів 2 хв. читання

Після запуску Apple Pay в Україні компанія Apple вирішила не зупинятися у залученні українських користувачів. Так, від 8 червня вкладка “Сьогодні” у магазині застосунків App Store містить не лише україномовний інтерфейс, але й редакторські статті, підбірки та інші матеріали українською мовою. Перегляд матеріалів здійснює справжній редактор, а не програма.

Українська локалізація в App Store з’явилася незабаром після запуску Apple Pay, проте раніше україномовним був лише інтерфейс програми, а статті розміщувалися лише англійською мовою.

Отже, як налаштувати смартфон на перегляд статей українською мовою в App Store?

1. По-перше, смартфон повинен використовувати українську мову як основну. Якщо українська мова у Вас ще не встановлена, необхідно перейти в «Налаштування», «Основні» та в пункті «Мова і регіон» обрати мову iPhone «Українська». Після цього перезавантажте іPhone. У результаті інтерфейс App Store стане українським, проте мова статей у ньому не зміниться.

2. Аби змінити мову статей, треба перезапустити App Store. Для цього перейдіть у «Налаштування», оберіть перший пункт з екаунтом користувача, перейдіть у меню «iTunes Store і App Store», де натисніть верхню позицію з логіном і оберіть «Вийти». Після цього на тому ж місці, де був логін, відобразиться кнопка «Увійти», де потрібно ввести логін та пароль. Тепер, зайшовши App Store, на екрані Ви побачите контент з підбірками українською мовою.

Не виключено, що Ваш самартфон і раніше підтримував українську мову, проте добірки у App Store продовжували відображатися англійською. Для переходу потрібно здійснити дії, описані вище.

ВАЖЛИВО! Якщо на Вашому iPhone встановлена бета-версія іOS 12, тоді відобразити підбірку статей українською мовою не вдасться. Така можливість доступна користувачам iOS 11.

Поділитися