Від комп’ютерів до унітазів – засновник Microsoft винайшов туалет майбутнього

2 Переглядів 1 хв. читання

Туалет, який працює без води,  – таке можливо? Співзасновник і колишній глава корпорації Microsoft Біл Гейтс сказав, що так, і показав світу прототип туалету майбутнього.

Унікальність футуристичного унітазу в тому, що працює він без води, а всі відходи в ньому переробляють хімічні речовини, пише Сегодня.

За словами Біла Гейтса, робота над проектом тривала кілька років і зараз вбиральня майбутнього має повністю робочий стан та готова до виробництва для масового ринку. Також він порівняв свій винахід з комп’ютерним прогресом, коли обчислювальні машини пройшли шлях від величезних шаф до портативних смартфонів у кишені кожної сучасної людини.

Фото iGuides.ru

Мільярдер проілюстрував необхідність в появі подібних туалетів розповіддю про те, що антисанітарія в країнах, що розвиваються, щорічно призводить до смерті півмільйона дітей у віці до 5 років.

Він також показав банку з фекаліями, в яких, як він заявив, може міститися 200 трильйонів клітин ротавірусу, 20 мільярдів бактерій роду шигел і 100 тисяч яєць паразитичного хробака.

Як відомо, Біл Гейтс і його дружина Мелінда керують благодійним фондом, який виділяє сотні мільйонів доларів на різні дослідницькі проекти, в тому числі в сфері екології та охорони здоров’я.

Поділитися