Смартфони з підтримкою 5G випустять Xiaomi, Samsung та Google

3 Переглядів 1 хв. читання

Компанія Qualcomm розкрила список виробників, які вже в 2019 році випустять смартфони з підтримкою мережі 5G, пише Український телекомунікаційний портал.

Так, американська корпорація Qualcomm представила новий процесор під назвою Snapdragon 855, який містить модем X50, що здатний розвивати швидкість до 2 Гбіт/с.  У зв’язку з цим компанія оприлюднила список виробників смартфони, які міститимуть даний чіпсет та зможуть підключитися до мереж 5G, принаймні в окремих країнах світу.

До списку потрапили понад 20 компаній, серед яких Asus, Fujitsu, Google, HMD (Nokia), HTC, LG, Motorola, OnePlus, OPPO, Samsung, Sharp, Sony, Vivo, Xiaomi, ZTE та ряд інших.

Усі вони найближчих 12 місяців випустять на ринок флагманські мобільні пристрої, здатні працювати з мережею п’ятого покоління на швидкості до 2 Гбіт/с.

Першим мобільним пристроєм з такою особливістю стане Samsung Galaxy S10, тоді як потім схожа можливість з’явиться в Xiaomi Mi 9 і Sony Xperia XZ4.

В офіційний список Qualcomm не увійшли такі компанії, як Meizu і Smartisan. З чим це пов’язано – невідомо.

Також варто зазначити, що при використанні мережі п’ятого покоління смартфони будуть розряджатися вкрай швидко – за 2 – 4 години.

Поділитися