У Chrome версії 89 на додаток до нових функцій також виправлено низку помилок, про що пише Slashgear.

Загалом, Google заявляє, що Chrome 89.0.4389.72 містить 47 виправлень безпеки, включаючи одну уразливість нульового дня, яка активно використовується. Якщо Ви використовуєте Chrome, то радимо оновити браузер до останньої версії.

Google докладно описала усі 47 виправлень безпеки у дописі в своєму офіційному блозі. Помилка безпеки нульового дня, яка активно використовується в реальності, у примітках Google визначена як CVE-2021-21166. Ми майже нічого не знаємо про цю проблему, оскільки Google визначає її як “Проблему життєвого циклу об’єкта в аудіо” з високим пріоритетом.

“Примітка. Доступ до відомостей про помилки та посилань може бути обмежений, доки більшість користувачів не буде оновлена ​​з виправленням”, – йдеться у повідомленні Google. “Ми також збережемо обмеження, якщо помилка існує у сторонній бібліотеці, від якої аналогічно залежать інші проекти, але вона ще не виправлена”.

Проблему безпеки виявила Елісон Хафман разом із командою досліджень уразливості браузера від Microsoft і вперше повідомила про це Google 11 лютого, але після цього доведеться почекати, поки проблема не буде ліквідована. Ви можете переконатися, що Ваш браузер оновлений до останньої версії, перейшовши в меню Chrome> Довідка> Про Google Chrome, а потім пошукати номер версії оновлення.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.