Сьогодні, 1 березня 2019 року, Xiaomi випустила нову MIUI 10, яка підвищує швидкість роботи мобільних пристроїв удвічі, пише AKKet.com.

За останній рік більше п’яти великих виробників з Китаю, включаючи Oppo і Huawei, додали в програмне забезпечення для своїх смартфонів підтримку спеціального ігрового режиму, при увімкненні якого мобільний починає працювати на багато швидше, до того ж без зниження часу автономної роботи. Досягти цього вдалося за рахунок того, що розробники створили свої власні драйвери для графічних прискорювачів, що і дозволило зробити так, щоб вони були оптимізовані під конкретний телефон.

Починаючи з сьогоднішнього дня на низку смартфонів Xiaomi можна встановити ​​прошивку MIUI 10, яка містить в собі ігровий режим Game Booster. Як показують дослідження, при його включенні продуктивність деяких моделей мобільних пристроїв бренду збільшується удвічі, проте спостерігати такий приріст можна тільки в іграх з 3D-графікою. Як стверджують розробники, основою ігрового режиму став штучний інтелект, який “розумно” розподіляє навантаження на процесор.

З'явилася нова прошивка, яка вдвічі прискорює роботу смартфона

Відбувається це при складних сценах, коли потужності звичайного графічного прискорювача недостатньо. Крім того, як приємний бонус, у режимі Game Booster користувачі можуть налаштовувати яскравість роботи екрану і активувати підтримку нічного режиму. Робити все це можна не виходячи з гри, використовуючи спеціальні жести. Поки що нова прошивка MIUI для смартфонів Xiaomi перебуває у якості публічної бета-версії, адже розробники хочуть переконатися в тому, що програмне забезпечення працює без будь-яких недоліків. Фінальна збірка повинна стати доступною для завантаження ближче до середини березня.

До речі, на MWC 2019 в Барселоні найвищу нагороду в світі смартфонів отримав Huawei Mate 20 Pro. Як вважають експерти Globo Awards, стати кращим гаджет зміг завдяки своїм алгоритмам обробки зображень, пристойній автономності, інноваціями в галузі бездротової зарядки і оригінальному екстер’єру

Також компанія Xiaomi вперше за час існування на українському ринку смартфонів стала лідером у цьому сегменті.