Повільно, але впевнено, користувачі смартфонів припиняють користуватися SMS та MMS для обміну текстовими повідомленнями. Спілкування через месенджери стало пріоритетним, а зараз з’явилися безліч варіантів додатків, які працюють дуже добре.
Очевидно, що найкращим додатком для обміну повідомленнями є той, за допомогою якого Ви можете зв’язатися з усіма своїми друзами та родичами. Які програми для обміну повідомленнями найкращі, дізнайтеся з цієї статті.
Band
Ціна: Безкоштовно з покупками через додаток
Band – це актуальний додаток для чату для груп. Ви можете створити всі групи, які хочете, і запросити до них усіх бажаючих. Розробники рекомендують цей додаток людям зі спортивних команд, шкільних груп, ігрових кланів, робочих груп тощо. Усі приєднуються, спілкуються в чаті та добре проводять час. Ви можете організувати свої групи в різні канали, схожі на такі програми, як Discord і Slack. Ви також можете безпосередньо повідомляти людей та додавати події календаря для групових занять.
Discord
Ціна: Безкоштовно/ $9.99 на місяць/ $99.99 на рік
Discord легко входить до числа найкращих програм для обміну повідомленнями для геймерів. Він підтримує міжплатформенну підтримку більшості операційних систем мобільного телефону та комп’ютера. Також є веб-клієнт для цих платформ без нативного додатка. У додатка також є голосовий чат, кілька текстових чатів, підтримка GIF та багато іншого. Люди в сервісі можуть створювати власні сервери або приєднуватися до інших за потребою. Це в основному для ігор. Однак деякі користуються цим просто для фантастичної організаційної системи та вище середніх можливостей голосового чату. Послуга безкоштовна для всіх. Однак Ви можете розблокувати деякі засоби з підпискою Discord Nitro.
Facebook Messenger (Lite)
Ціна: Безкоштовно
Facebook Messenger – один з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями. Для цього у Facebook є два додатки для чату. Звичайний включає всі функції, такі як чати, наклейки та інші функції. Версія Lite – це лише базовий додаток для чату із значно меншими можливостями. Тим, хто основну діяльність з обміну повідомленнями проводять у Facebook Messenger, можливо,варто використовувати звичайну програму. Однак тим, хто не хоче мати справу з заморочками Facebook, слід використовувати версію Lite.
Kik
Ціна: Безкоштовно з покупками через додаток
Kik – ще один популярний додаток для обміну повідомленнями. Він дозволяє вибрати ім’я екрана замість справжнього імені або номера телефону. Додаток особливо популярний серед випадкових мобільних геймерів та людей, які найбільше люблять випадкові чати. Додаток також включає наклейки, смайли, групові чати, відеочати, теми та дизайн матеріалів. Покупки через додаток надають додаткові пакети наклейок та інші подібні речі. Ще один хороший додаток для чату в цьому жанрі – GroupMe. Він має багато однакових особливостей і обслуговує один і той же тип людей.
Slack
Ціна: Безкоштовно/ $6.67-$12.50 (для бізнесу)
Slack – один з кращих додатків для чату для бізнесу. Він має надзвичайно чистий та професійний вигляд. Групи можуть створювати канали, проводити голосові дзвінки тощо. У додатку також є підтримка сторонніх додатків, таких як Giphy, Google Drive, Asana та інших цікавих чи продуктивних інструментів. Користувачі також можуть приєднатися до декількох серверів Slack. Це щось на зразок більш професійної версії Discord. Як і Discord, він також повністю безкоштовний без придбання через додаток. Ті, у кого більші команди, яким потрібно більше функцій, можуть сплачувати додаткову плату за підписку за додаткові речі.
Skype
Ціна: Безкоштовно з покупками через додаток
Skype – один з найбільш впізнаваних додатків для обміну повідомленнями. Всі знають, що таке Skype і про що йдеться. Ви можете надсилати текстовий чат, відеодзвінок та голосовий дзвінок іншим учасникам. Ви навіть можете зателефонувати людям на реальний номер телефону з номінальною платою. Додаток включає в себе кілька додаткових функцій, які Ви можете використовувати або відмовитись вд них залежить від того, що Вам потрібно. Тим не менш, це прекрасна міжплатформна підтримка, підтримка декількох чатів та підтримка більшості типів файлів, включаючи документи, GIF та інші речі. Це непоганий варіант і є версія Lite, якщо Вам подобається Skype, але не потрібні всі функції.
Snapchat
Ціна: Безкоштовно
Snapchat – одна з найбільш унікальних програм для обміну повідомленнями. Вона підтримує досить багато речей, зокрема голосові дзвінки, відео повідомлення, фото повідомлення та текстові повідомлення. Служба видаляє повідомлення після перегляду. Оновлення статусу закінчуються через 24 години. Багато функцій програми імітуються іншими програмами (переважно Instagram). Однак Snapchat все ще досить популярний серед молодших людей.
Telegram
Ціна: Безкоштовно
Telegram – один з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями. Він може похвалитися 256-бітним симетричним AES-шифруванням, 2048-бітним RSA-шифруванням тощо. Це робить його одним з найбезпечніших служб обміну повідомленнями. У додатку також є спільний доступ до файлів, підтримка між платформами, групові чати, підтримка GIF тощо.
Signal
Ціна: Безкоштовно
Signal Private Messenger – це ще один гідний додаток у цьому просторі. Розробники ставлять безпеку та конфіденційність понад усе. Однак у кожної програми (порівняно з Telegram) користувачів програми є абсолютно різні ідеї щодо того, який з них краще.
Ціна: Безкоштовно
Усі знають WhatsApp. Він має безліч функцій, отримує часті оновлення та позитивно конкурує з усіма іншими програмами для чату. Він включає голосові та відео-чати, текстові повідомлення, групові чати, підтримку більшості мультимедійних форматів, таких як GIF, відео тощо тощо.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
- Як змінити пароль у Facebook? ІНСТРУКЦІЯ
- Що робити, щоб унеможливити відслідковування Вашого телефону? Поради
- Як вимкнути геолокацію на усіх знімках, якими Ви ділитеся зі свого iPhone?
- “Додайте гучності!” Вісім способів покращити звук на Вашому смартфоні
- Як захистити дані на смартфоні, якщо Ви його втратите? ІНСТРУКЦІЯ
Нагадаємо, через американські санкції компанія Huawei буде змушена повністю припинити виробництво смартфонів, побудованих на базі процесорів власного виробництва з лінійки HiSilicon Kirin. Пов’язано це з тим, що тайванський виробник чипсетів TSMC не зможе використовувати американське обладнання для виготовлення продукції цього бренду, так як влада США заборонила це робити з 16 вересня 2020 року.
Також на конференції з інформаційної безпеки Black Hat 2020 фахівець Patrick Wardle з компанії Jamf розповів про низку експлойтів, що дозволяє обійти захист Microsoft від шкідливих макросів для зараження пристроїв під управлінням macOS. Уразливості представляють собою так звані zero-click, тобто, для їх експлуатації участь жертви не потрібна. Вони дозволяють зловмисникам доставляти шкідливе ПЗ користувачам macOS за допомогою документа Microsoft Office з макросами.
Окрім цього, використовуючи KrØØk, зловмисники можуть перехоплювати та розшифровувати конфіденційні дані жертв. Це можливо завдяки тому, що дані бездротової мережі шифруються за допомогою парного сеансового ключа WPA2, що складається з нулів, замість належного сеансового ключа. Для перехоплення даних кіберзлочинцям не потрібно знати навіть пароль від Wi-Fi, а достатньо знаходитися в межах сигналу Wi-Fi.
Зауважте, що шахраї навчилися красти інформацію через підробку Saved Messages у Telegram. Цим чатом люди користуються як листуванням з самим собою, і можуть зберігати там важливі і конфіденційні відомості.
До речі, шкідливі розширення були виявлені у Chrome Web Store під час вивчення декількох підроблених блокувальників реклами, що розповсюджувалися через магазин розширень. Фахівці виявили 295 шкідливих розширень, завантажених з магазину понад 80 млн разів.