Боротися із “накрученими” екаунтами зібралася соціальна мережа Instagram. Лайки, коментарі і підписників, які з’явилися в результаті використання сторонніх додатків, будуть видаляти. Про йдеться у повідомленні прес-служби Instagram, пише УНІАН.

На такі кроки соціальна мережа пішла через те, що останнім часом було зафіксовано активне використання екаунтами сторонніх додатків для штучного збільшення аудиторії.

“Кожен день люди приходять до Instagram, щоб отримати реальний досвід, включаючи справжня взаємодія. Ми несемо відповідальність за те, щоб цей досвід не був порушений недостовірної діяльністю. Починаючи з сьогоднішнього дня, ми почнемо видалення недостовірних лайків, підписок і коментарів від екаунтів, які використовують сторонні додатки для підвищення їх популярності”, – йдеться в повідомленні.

Для цього були створені засоби машинного навчання, які допомагають виявити облікові записи, що використовують ці сервіси і видаляти недостовірні дії.

Екаунти, які будуть ідентифіковані як ті, що використовують сторонні додатки, будуть отримувати повідомлення про видалення недостовірних лайків та коментарів. Також їм буде запропоновано змінити пароль.