Visa та Google допоможуть Києву стати “розумним”

Компанії Visa і Google готові допомагати Києву в питаннях діджиталізаціі міського простору. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

15 листопада в Кремнієвій долині штату Каліфорнія у США відбулося відкриття представництва ініціативи Kyiv Smart City.

blank

Також сторони обговорили результати попереднього взаємодії, а також плани і стратегії на майбутні проекти.

“Ми провели переговори з представниками найбільших світових компаній, які впроваджують інноваційні рішення в міській інфраструктурі. Ми досягли домовленостей щодо подальшої підтримки українських проектів на міжнародному рівні та обміну досвідом зі світовими корпораціями, – розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров. – Завдяки роботі міжнародного офісу ми плануємо допомагати українським стартапам в пошуку міжнародних партнерів і інвесторів. Сьогодні ми розвиваємо Київ як платформу для реалізації нових пілотних рішень, розробок і проектів, які дуже потребують міжнародної фінансової підтримки.

Довідка. 21 листопада 2017 року Київська міська рада затвердила концепцію Kyiv Smart City 2020 року, яка визначає головні принципи інфраструктурного, технологічного і соціального розвитку столиці, а також формує новий вектор трансформації міського простору.

blank

Kyiv Smart City об’єднує киян, бізнес, активістів і влади міста для розвитку розумної міської інфраструктури, заснованої на принципах відкритих даних, розумного і прозорого управління та перетворення Києва в інноваційне, цифрове і прогресивне місто.