Протягом багатьох років Apple пропонує своїм  клієнтам платні підписки – компанія бере передплату за майже все, що вона може запропонувати покупцям, будь то новини, музика, ігри, ТВ-програми. Apple прагне спростити процес підписки, розгорнувши декілька пакетів, так само, як Amazon постачає різні послуги в рамках різних пакетів Prime.

За даними Slashgear, нещодавно стало відомо, що Apple може випустити низку пакетів контенту та послуг, які загалом отримали назву “Apple One”, поряд із   випуском нових  iPhone пізніше цього року. Люди, знайомі з планами Apple, повідомили, що ці пакети, природно, призначені для збільшення кількості підписок, тому в результаті завдяки цим пакетам клієнти заощадять трохи грошей за підписку на кожну послугу окремо.

Що стосується самих рівнів підписки, то там планується зробити один основний пакет, який включає підписки на Apple Music та Apple TV +. Другий, більш дорогий пакет може включати в себе ігровий сервіс Apple Arcade, тоді як третій рівень включатиме Apple News +. Четвертий і остаточний пакет може включати всі перераховані послуги передплати плюс додаткове сховище iCloud.

Поки що немає конкретної інформації щодо цін, хоча деякі експерти очікують, що ці пакети дозволять зекономити від 2 до 5 доларів на місяць на вартості всіх цих послуг, якою вона була б, якщо б Ви придбали їх окремо. Пакети також працюватимуть із сімейним спільним доступом, тому ви зможете поділитися своєю підпискою з іншими членами сім’ї. Оскільки, як очікується, компанія Apple запустить ці пакети підписок разом з новими iPhone в жовтні, слідкуйте за додатковими новинами.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як змінити пароль у Facebook? ІНСТРУКЦІЯ

Що робити, щоб унеможливити відслідковування Вашого телефону? Поради

Як вимкнути геолокацію на усіх знімках, якими Ви ділитеся зі свого iPhone?

“Додайте гучності!” Вісім способів покращити звук на Вашому смартфоні

Як захистити дані на смартфоні, якщо Ви його втратите? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, через американські санкції компанія Huawei буде змушена повністю припинити виробництво смартфонів, побудованих на базі процесорів власного виробництва з лінійки HiSilicon Kirin. Пов’язано це з тим, що тайванський виробник чипсетів TSMC не зможе використовувати американське обладнання для виготовлення продукції цього бренду, так як влада США заборонила це робити з 16 вересня 2020 року.

Також на конференції з інформаційної безпеки Black Hat 2020 фахівець Patrick Wardle з компанії Jamf розповів про низку експлойтів, що дозволяє обійти захист Microsoft від шкідливих макросів для зараження пристроїв під управлінням macOS. Уразливості представляють собою так звані zero-click, тобто, для їх експлуатації участь жертви не потрібна. Вони дозволяють зловмисникам доставляти шкідливе ПЗ користувачам macOS за допомогою документа Microsoft Office з макросами.

Окрім цього, використовуючи KrØØk, зловмисники можуть перехоплювати та розшифровувати конфіденційні дані жертв. Це можливо завдяки тому, що дані бездротової мережі шифруються за допомогою парного сеансового ключа WPA2, що складається з нулів, замість належного сеансового ключа. Для перехоплення даних кіберзлочинцям не потрібно знати навіть пароль від Wi-Fi, а достатньо знаходитися в межах сигналу Wi-Fi.

Зауважте, що шахраї навчилися красти інформацію через підробку Saved Messages у Telegram. Цим чатом люди користуються як листуванням з самим собою, і можуть зберігати там важливі і конфіденційні відомості.

До речі, шкідливі розширення були виявлені у Chrome Web Store під час вивчення декількох підроблених блокувальників реклами, що розповсюджувалися через магазин розширень. Фахівці виявили 295 шкідливих розширень, завантажених з магазину понад 80 млн разів.