За даними MacRumors, Apple розглядає можливість повернення в ужиток райдужного логотипу, який компанія використовувала в 80-х роках минулого століття.

Незважаючи на відсутність даних про лінійки пристроїв, які отримають різнобарвне яблуко, буде дуже символічно, якщо воно з’явиться на корпусах комп’ютерів Mac, з яких Apple починала свою історію як виробника електроніки. Мабуть, воно б непогано вписався як в дизайн iMac, так і MacBook.

Райдужний логотип необов’язково повинен стати рішенням для пристроїв стандартного модельного ряду. Не виключено, що Apple оснастить їм лімітовану колекцію гаджетів, які виходять в рамках ініціативи Product (RED).

Насправді поєднання кольорів веселки так чи інакше присутнє в житті сучасної Apple. Компанія продовжує продавати сувенірну продукцію з цією символікою, оформляти в її стилістиці зали для своїх заходів і навіть поступово намагаються вписати веселку в свій модельний ряд. За словами Джоні Айва, веселка є не тільки символом позитиву і радості, а й символом самобутності Apple.

До речі, в плагіні Ad Inserter для WordPress, встановленому на більш ніж 200 000 сайтів, знайшли уразливість, яка дозволяє зловмисникові віддалено виконати PHP-код. Уразливість зачіпає всі web-сайти на WordPress з встановленою версією Ad Inserter 2.4.21 або нижче.

Також фахівці Check Point виявили новий вид шкідливого ПЗ для Android, який встиг заразити більше 25 млн пристроїв.

Стало відомо, що Facebook вбудовує приховані коди в фотографії, завантажені користувачами на сайт. Компанія може відстежувати пов’язану з ними активність і використовувати ці дані для таргетованої реклами.

Окрім цього, дослідник із безпеки Лаксман Мутія (Laxman Muthiyah) повідомив про критичну уразливість в мобільному додатку Instagram. Експлуатація уразливості дозволяла скинути пароль для всіх облікових записів Instagram і отримати повний контроль над ними.

Зверніть увагу, співробітники Служби безпеки України спільно з партнерами із США припинили діяльність потужного хакерського угруповання. Відео замаскованого центру дивіться тут.