Apple та інші компанії мали доступ до даних користувачів Facebook без їх згоди

12 Переглядів 1 хв. читання
Alushta, Russia - November 20, 2014: Man holding in the hand a new iPhone 6 Space Gray. iPhone 6 was created and developed by the Apple inc.

Компанія Facebook за останні 10 років надала доступ до даних користувачів щонайменше 60 компаніям, що займаються виробництвом телефонів, пише hromadske.ua з посиланням на The New York Times

Серед цих компаній Apple, Amazon, BlackBerry, Microsoft і Samsung.

Як зазначає видання, деякі виробники телефонів у низці випадків отримали доступ не тільки до інформації самого користувача (включаючи ту, якою він вирішив не ділитися), але і до даних його друзів у соцмережі без їх згоди.

Більшість угод, в рамках яких виробники мобільних пристроїв отримували доступ до даних користувачів досі у силі, хоча останнім часом соцмережа почала поступово від них відмовлятися.

Представники Facebook запевняють, що всі угоди з виробниками телефонів про доступ до даних відповідають правилам компанії, а також вимогами Федеральної комісії з торгівлі США.

У компанії також підкреслили, що за весь час дії угод не було жодного випадку будь-яких зловживань отриманими даними.

Нагадаємо, що консалтингова компанія Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів Facebook.

Поділитися