Компанія ASUS показала на виставці Computex нову лінійку ноутбуків ZenBook Pro Duo. Новий девайс від ASUS матиме два екрани. Про це повідомляє The Verge.

Крім стандартного дисплея діагоналлю 15,6 дюйма і дозволом 4K, ноутбуки серії укомплектовані додатковим 14-дюймовим екраном ScreenPad Plus, розташованим над клавіатурою. Другий дисплей отримав роздільну здатність 3840×1100 пікселів.

Додатковий екран – сенсорний. Його можна використовувати і як продовження основного, і як незалежний дисплей.

Старша модель нової лінійки оснащена восьмиядерним процесором Intel Core i9 і відеокартою Nvidia RTX 2060, а також жорстким диском на 1 терабайт і 32 гігабайтами оперативної пам’яті DDR4.

Дата початку продажів і ціна на нові ноутбуки поки не називається.

До речі, інсталяція одного з головних нововведень в травневому оновленні Windows 10 May 2019 Update може призвести до непрацездатності віртуального середовища Windows Sandbox.

Нагадаємо, уразливість BlueKeep у службах віддаленого робочого столу може стати новим вектором для розповсюдження шкідливих програм. У разі використання уразливості кіберзлочинці зможуть отримати доступ до комп’ютера жертви без необхідних облікових даних або взаємодії з користувачем.

Також Google заявила, що додавання телефонного номера для відновлення може заблокувати всі автоматизовані спроби бота для доступу до облікових записів за допомогою облікових даних.

Якщо Вам потрібно запустити програму, але Ви не впевнені, що це безпечно, травневе оновлення для Windows 10 включає функцію пісочниці Windows, розроблену для такого роду завдань У цьому гайді з Windows 10 ми перейдемо до кроків для ввімкнення та початку роботи з функцією Windows Sandbox, доступною з оновленням у травні 2019 року.